2019 kış balayı

2019 KIŞ BALAYI ROTALARI

Söz konusu düğün olduğunda, akla direkt yaz ayları geliyor… Ancak kış ayları için de kış sezonu düğün organizasyonları özenle hazırlanıyor.

Hayalimdeki Gelinlik yepyeni gelinlik kreasyonları ile size kış aylarında kendinizi hem rahat hem de prenses gibi hissedeceğiniz gelinlik modelleri sunuyor. Peki, düğün sonrasında nereye balayına gidilecek?

Alaska

2019 kış balayı 1

Kış ayları için son derece uygun olan bir yer Alaska! Kış aylarında oluşturulacak balayı rotasında olmazsa olamazdır diyebiliriz. Evlenen çiftlerin kış aylarında en çok rağbet gösterdiği alanlardan biri. Farklı lokasyonları da içine kolayca ekleyebileceğiniz Alaska’da unutulmaz dakikalar yaşamaya hazır olun. Milli park, Glacier Körfez’i ve çok daha fazlası balayında göreceğiniz noktalar arasında.

Kapadokya

2019 kış balayı 2

Evet. Harika bir balayı için illa yurt dışına çıkmanıza gerek yok. Yurt içinde balayı yerleri düşündüğünüzde ilk akla gelen yerler arasında Kapadokya var. Tarihi dokusu ile sizi büyülemeye hazır bir yer. Doğal oluşumların yaz kış görülmeye değer olması, balayı için burayı tercih etmenize yeterli olabilir. Hava şartlarının uygun olması halinde, burada balona binerek eşinizle her zaman hatırlayacağınız eşsiz bir manzaranın parçası olabilirsiniz.

Arosa – İsviçre

2019 kış balayı 3

İsviçte’nin soğuk dalgalarında, kar yığınlarının arasında sıcacık bir balayı… Arosa dağları mutlaka görmeniz gereken bir yer. Bu eşsiz manzaraya en özel zamanlarınızda eşlik etmeniz unutmamanız için yeterli. Bembeyaz karların içinde evliliğe ilk adım atmanızın ardından yeni hayallerinizi kurabilirsiniz.

İzlanda

2019 kış balayı 4

Kış aylarında balayı için uygun olan yerler içinde İzlanda da yer alıyor. Doğanın en büyülü olduğu yerlerden biri. Kış döneminde bembeyaz olan İzlanda, Kuzey Işıkları’nı da izlemenize olanak tanıyor. Hem romantik hem de eşsiz bir manzara olacak.

Balayında nereye gitmeliyim sorusunun yanıtını verilen önerilere göre alabilirsiniz.

Hayalimdeki Gelinlik size ilham veren örnekler ile hayal ettiğinizden güzel bir balayı yaşama olanağı tanıyor.

No Comments

Leave a reply