Farkli Kopyasi Kopyasi 4

2022 Gelinlik Modelleri ve Özellikleri

2022 gelinlik modelleri yeni yıl ile birlikte dünya evine girecek olanlar için zarafet, şıklık ve mutluluk sunuyor. Her birisi özel şekilde tasarlanan ve göz kamaştırıcı uygun fiyatlı gelinlik modelleri en özel anınızın çok daha özel hale gelmesine yardımcı oluyor.

1638959704473

Pladia

Yeni gelinlik modelleri arasında dikkat çeken bu model tüm mevsimler için uygun olduğundan soğuk havalarda da rahatlıkla giyebileceğiniz bir kolaylık sunuyor. Bunun yanında tül etek detayları ile öne çıkan model, böylece bütünlüklü bir görünüm oluşturmayı da sağlıyor. Düşük omuz askısı ise zarafetinizi daha fazla arttırıyor.

1638961241322

Trey

2022 gelinlikleri arasında göz kamaştırıcı zarafeti ile öne çıkan modelde kristal işlemler özel bir parlaklık yaratıyor. Her bir detayının zarafetle işlendiği modelde özellikle simli kumaş kullanılması parıltının artması açısından etki gösteriyor. Özellikle hacimli eteği sayesinde etkili bir görünüm de sunuyor. Doğru saç modeli ve makyaj ile harika bir görünüm elde edebilirsiniz.

1638959704509

Tamia

Yeni ve uygun fiyatlı gelinlikler arasında dikkat çeken Tamia kalp yakası ile boyun kısmının etkisini arttırıyor. Bunun yanında yoğun dantel işlemesine sahip olması göz alıcı ışıltıyı çoğaltıyor. Saten kumaş üzerine işlenmiş dantelleri ise kusursuz bütünlüğü sağlayarak düğün günü en güzeli olmanıza yardımcı oluyor.

1638961241377

Tessy

2022 açık hava gelinlik modelleri için de önemli bir yıl olacak. Tüm mevsimler için uygun olmasına karşılık özellikle açık havada gerçekleştirilecek olan düğünler için özel bir ferahlık sunacak olan model, düğününüzün büyük bir mutluluk ile geçmesine yardımcı olacak. Simli tülü ile birlikte parıltı saçmanızı sağlayacak olan modelde düşük omuz askısı da boyun ve omuz güzelliğinizi vurgulamanızı sağlıyor.

IMG 20201112 WA0073

Isabella

Özel gelinlik modelleri açısından dikkat çekici bir model olarak öne çıkan bu özel gelinlik, derin V yakası sayesinde rahat ve şık bir görünüm sunuyor. Etek kısmına özel olarak işlenmiş olan danteller ile güzelliği ince detaylara saklayan model, aynı zamanda hacimli eteği sayesinde de şıklığı tamamlıyor. İddialı bir gelinlik seçerek düğün gününün anlamına yakışacak şekilde bir model seçmek istiyorsanız bu model beklentilerinizi fazlasıyla karşılayacak.

No Comments

Leave a reply