rise in 19 abiye

Birbirinden Şık Anne Abiyeleri RİSE İN 19’da!

Hep derler en mutlu gün çocuklarının evlendiğini görmek diye. Anne abiyeleri, işte bu en mutlu gününüz için sizleri RİSE İN 19 kreasyonu ile kucaklıyor.

Onlar kadar heyecanlı, onlar kadar telaşlı olduğunuz bugünde tabi ki onlar kadar şık da olacaksınız. Her şeyden fedakarlık ederek onları büyüttünüz. Şimdi sıra sizde. Onların mutluluğunu Hayalinizdeki Gelinlik sayesinde, en şık şekilde paylaşın.

Gelin – Damat Annesi Abiyeleri ile Gözler Üstünüzde

Elbette oğlunuzun, kızınızın en özel günü. Ancak onları bu yaşa getirmiş olan sizler için de en özel günlerden biri değil mi? Anne abiyeleri ile davetlilerinizin gözlerinizi kamaştırmaya hazır olun. Dillere destan düğün konseptlerinde gelinlik damatlık bir yana, annenler de son derece şık gözüküyor. Hem emin olun, o gece oğlunuzun ve kızınız  da sizin son derece şık olmanızı isteyecek.

Mutluluklarını paylaştığınız bugünde seçiminiz www.hayalimdekigelinlik.net üzerinden olacaktır.

Çok sayıda modele yer verilen, hemen hemen herkesin zevkine uygun olan çok sayıda anne abiye modelleri ile göz kamaştıracak bir geceye hazır olun. Gelin ve damat annelerinin misafirlerini en iyi şekilde ağırlamak istediği gecede, elbette rahatlık da önemli. Seçiminizi yaparken rahat abiyeleri tercih etmek büyük avantaj olacaktır.

RİSE İN 19 rahatlığı ve şıklığı bir arada sizlere sunuyor.

Anne olmak kolay değil. Yapacağınız abiye seçiminde hem çocuğunuzu hem de sizi mutlu edecek bir seçim olmasını isteyeceksiniz. Bunun için onun da fikrini alabilirsiniz. Düğünün yapılacak olduğu yer ve konsept son derece önemli. Bunu bilerek, seçiminizi ortak bir fikir üzerinden yapmanız da fayda var. Moda abiye modelleri arasından beğeneceğiniz pek çok model olacak. Titizlik ile inceleyerek, ortak bir karara varabilirsiniz. Hayalimdeki Gelinlik annelerin de mutlu olması için yepyeni kreasyonlar ile karşınıza çıkıyor. Hiç düşünmeden, seçiminizi yapın ve gözlerin üzerinizde olduğu bir gecede özgüveninizden ödün vermeyin.

Gelin – Damat Annesi Kıyafetlerinde Şıklık ve Sadelik Dengesi

rise in 19 abiye 1

Gelin – damat annesi olunca, elbette biraz da sade gözükmek isteniyor. Çok fazla dikkat çekmemek, gelin annesinin abartıya kaçmak istememesi gibi durumlar söz konusu olabiliyor. Bu durumda yapılması gereken abiyelerde şıklık ve sadelik dengesi kurmak. Hem şık hem de sade olmanızı mümkün kılan çok sayıda model olacak. Bu modeller arasından seçiminizi kendi zevklerinize göre yapmanız mümkün. Giydiğinizde mutlu olacağınız abiyeler, RİSE İN 19 ile karşınıza çıkıyor. Modeller arasından seçiminizi yapmanız halinde, şıklığı sadelik ile yakalamanın aslında çok da zor olmadığını göreceksiniz.

Hem model hem renkte dikkat çekiciliğe gitmeyin. Şıklık ve sadelik dengesi, aslında aldığınız abiyenin bir tarafının duru ve şatafatsız olması ile sağlanır. Bunun için yapmanız gereken, elbette karışık desenleri olan bir kumaş varsa, modelin sade olduğu abiyeleri tercih etmek olacak.

Gelin annesi ne giymeli sorusuna verilen yanıt üzerinden, aslında sade bir görünüm elde etmek için abiyenizin dışında kullandığınız aksesuarların da son derece önemli olduğunu göreceksiniz. Abiye modelleri içinde desenlerin az kullanıldığı, tek renk olan modeller için şık aksesuarlar tercih edebilirsiniz. Bunun için yapmanız gereken, aslında aksesuarları mı göstermek istediğiniz yoksa abiyeyi mi göstermek istediğiniz. Bunu belirledikten sonra en şık abiyeyi seçimini yapmanız son derece kolay olacak.

www.hayalimdekigelin.net adresi şıklığa giden yolda ilk adımınız.

Giriş işleminin ardından damat annesi ne giyer sorusunun yanıtının yepyeni kreasyonlar üzerinden verildiğini göreceksiniz. Bu kreasyonlarda kullanılan toprak tonları, kahve tonları, gri tonları belki de oğlunuzun en mutlu gününde şıklı yakalamanız için en doğru seçim olacak. Canlı renkleri tercih ederek, sade aksesuarlar kullanarak geceyi tamamlayabilirsiniz. Tamamen sizin seçtiğiniz model ve renkler üzerinden, gecenin sade ve şık kadını olmaya hazır olun.

RİSE İN 19 anne abiyeleri için eşsiz modeller sunuyor. www.hayalimdekigelinlik.net adresinden modellere ulaşabilirsiniz.

Vücut Tipine Göre Kaynana Düğün Elbiseleri

rise in 19 abiye 2

Kişinin ne giyerse giysin, vücuduna uygun giyinmesi önemli. Bunun için vücut tipine göre abiyeler adı altında sunulan önerilere göre hareket edilmesi önemli olacak. Şıklığın yakalanması ve abiyelerin tam da size uygun olması, aslında vücudunuza uygun seçimler yapmanız halinde mümkün. Dilerseniz direkt olarak www.hayalimdekigelin.com adresinde sunulan modelleri inceleyerek, hangisinin vücudunuza uygun olduğu yönündeki kararınızı verebilirsiniz.

Fazla kiloları olan anneler için koyu renklerin tercih edilmesi, ince kumaşların, geometrik desenlerin tercih edilmesi son derece doğru bir seçim olacak. Hayalimdeki Gelinlik tam da bu noktada annelere yardımcı oluyor. Dilediğiniz şekilde giyinmenizi sağlıyor.

Damat ve Gelin Annesi Abiye Elbise Modelleri

rise in 19 abiye 3

Hangi model elbise bana göre? Anneyim, ne giymeliyim gibi soruların sıkça sorulduğunu söyleyebiliriz. RİSE İN 19 kreasyonu, tam da bu sorulara yanıt verecek şekilde oluşturulmuştur. Damat ve gelin annesi abiye elbise modelleri geniş bir yelpazede sizlere ulaştırılıyor. En uygun modellerin seçilmesi ile siz de şık görünüp, mutluluğunuzu çocuklarınızla ve davetlilerle doyasıya paylaştığınızı hissettirebilirsiniz.

Elbise ceket modellerinin olması, düz abiyelerin olması sizin için doğru bir seçim olabilir. Bu noktada renk tercihiniz önemlidir. Koyu renkler tercih edebilir, yılın modası olan mor, kahve tonları, koyu yeşil gibi pek çok renkte modellere ulaşabilirsiniz. Vücut hatlarınızı gösterme, dilediğiniz modelde ise vücut hatlarının gizlenmesi gibi amaçlarınıza hizmet eden modeller, tam da istediğiniz elbiseyi bulmanızı sağlayacaktır.

RİSE İN 19 kreasyonunu inceleyerek, hayalini kurduğunuz sizin olmasını istediğiniz elbiselere ulaşabilirsiniz. İncelemeniz, renk tercihlerini görmeniz, bedenleri bulmanız www.hayalimdekigelinlik.net adresi üzerinden gerçekleşebilir. Giriş işleminizin ardından kolay şeklide modelleri inceleyebileceğinizi göreceksiniz. Yakınlaştırarak kumaş dokusu hakkında da fikir sahibi olabilirsiniz.

No Comments

Leave a reply