büyük beden gelinlik

Büyük Beden Gelinlik

Hayalinizdeki, vücut ölçülerinize uygun büyük beden gelinlik modelleri için RİSE İN 19kreasyonunu inceleyebilir ve doğru seçilmiş büyük beden gelinlik modeli ile rahatsız olduğun bölgeleri gizleyerek göz alıcı bir gelin olabilirsiniz.

Büyük Beden Gelinlik Modelleri

Büyük beden gelinlik modelleri pek çok tarzda tasarlanmakta ve üretilmektedir. 2019 büyük beden gelinlik trendleri arasında dantel detaylı sade büyük beden gelinlikler modern işlemeler ile birlikte yorumlanarak karşımıza çıkmaktadır. Aynı şekilde yarım balık modeldeki gelinlikler özellikle kalça bölgesindeki fazlalıkları kapatmaya çalışan gelinlere önerilmektedir. Eğer prenses kesim gelinlik giymek istiyorsanız Hayalimdeki Gelinlik tarafından sizlere sunulan bu gelinlik modelinin her vücut tipine uygun bir model olduğunu ve bedeninize uygun bir prenses gelinlik modelinin sizi çok daha zarif ve feminen göstereceğini bilmenizde fayda var. 

Vücut Tipinize Göre Büyük Beden Gelinlik Modeli Seçimi

Vücut tipinize göre kilolarınızın ağırlıklı olarak toplandığı bölgeleri gizlemenize yardım edecek pek çok büyük beden gelinlik vardır. Sizinle paylaşacağımız vücut tipinize göre gelinlik seçimi önerileri ile Hayalimdeki Gelinlik ile vücut tipinize en uygun ve sizi en zarif ve ince gösterecek gelinlik modeline karar verebilirsiniz.

 • Dikdörtgen Vücut Tipine Sahipseniz: Bu durumda sizin için en iyi seçim düz kesim gelinlik olacaktır. Düz kesim gelinlikle orantılı bir vücut görünümüne kavuşabilirsiniz.
 • Elma Vücut Tipine Sahipseniz: Bu durumda göğüs ve bacaklarınızı ortaya çıkarın. V yaka gelinlikler ve yırtmaçlı büyük beden gelinlik modelleri size çok yakışacaktır.
 • Armut Vücut Tipine Sahipseniz: Bu durumda bel ve göğüs bölgenizi ortaya çıkaran; eteği A kesim gelinlikler ve prenses model gelinlikler size çok yakışacaktır.
 • Kum Saati Vücut Tipine Sahipseniz: Bu durumda pek çok gelinlik modelini rahatça taşıyabilirsiniz. Özellikle yarım balık gelinlik modelleri ile oldukça şık bir görünüm elde edebilirsiniz.

Büyük Beden Gelinlik Seçimi Nasıl Yapılmalı?

büyük beden gelinlik 1

Büyük beden gelinlik seçme sırasında dikkat etmeniz gereken pek çok faktör vardır. Ancak bazı faktörler göz önünde bulundurarak gelinlik seçimi yaparsanız istediğiniz görünümü elde etmeniz mümkün olacaktır. Hayalimdeki Gelinlik olarak en mutlu gününüzde, size en çok yakışan ve sizi zarif ve ince gösteren gelinliği giymenizi sağlamak için sizinle dikkat etmeniz gereken noktaları paylaşacağız:

Mevsime Göre Büyük Beden Gelinlik Seçimi

büyük beden gelinlik 2

Büyük beden gelinlik seçerken öncelikle düğününüzün yapılacağı mevsimi gözetmenizi öneririz.

 • Sonbahar düğünü için kaliteli, kırık beyaz tonlarında ve ince kumaş ile tasarlanmış gelinlik modellerine karar verebilirsiniz.
 • Kış düğünü için saten kumaştan tasarlanan, uzun dantel kollara sahip modelleri tercih edebilirsiniz.
 • İlkbahar düğünü yapacaksanız RISE IN 19 kreasyonunda paylaşılan hareketli, uçuş uçuş, ipek şifon, tül ya da organze hafif kumaşlar ile çok kabarık olmayan A kesim gelinlik modellerini tercih edebilirsiniz.
 • Yaz düğünü yapacaksanız tercihinizi tüllerin yoğun kullanıldığı dekolteli gelinliklerden yana kullanmanızı öneririz.

Mekana Göre Büyük Beden Gelinlik Seçimi

Mekana ve gelinliğinizi giyeceğiniz ortama göre büyük beden gelinlik seçimi yapabilirsiniz.

 • Kır düğünü için çiçekli güpürlü, hareketli, bol ve dökümlü büyük beden gelinlik modeli tercih edebilirsiniz.
 • Otel düğünü için işlemeli kumaşları, vintage görünümlü modern büyük beden gelinlikleri tercih edebilirsiniz.
 • Tekne düğünü için alan dar olacağından rahat hareket edebileceğiniz bir gelinliği seçmenizi öneririz.
 • Nikah ve nikah sonrası için bir büyük beden nikah elbisesi almak istiyorsanız www.hayalimdekigelinlik.com.tr ile sizlere sunulan uygun fiyatlı büyük beden elbiselerini, kısa gelinlik modellerinden tulum modellerine kadar pek çok model arasından seçim yapabilirsiniz.

Gelinlik Yakasına Göre Büyük Beden Gelinlik Seçimi

Gelinliğinizin yaka tipine karar vererek doğru bir büyük beden gelinlik seçimi yapabilirsiniz. Boynunuzu öne çıkarmak istiyorsanız V yaka gelinlik seçebilirsiniz. Yine omuzlarınızı ön plana çıkarmak istiyorsanız halter yaka gelinlik modellerini tercih edebilirsiniz. Seçeceğiniz gelinliklerin yaka modelleri şu şekildedir:

 • V yaka
 • Kayık yaka
 • Halter yaka
 • Hakim yaka
 • Boyundan bağlamalı gelinlikler
 • Straplez yaka

Büyük Beden Gelinlik Nereden Alınmalı?

Hayalimdeki Gelinlik size pek çok büyük beden gelinlik modeli sunmaktadır. Bizimle iletişime geçerek randevu talep edebilir ve gelinliğinizi seçebilirsiniz. Size pek çok koleksiyon ile sunduğumuz gelinlik modelleri arasından vücudunuzun ölçülerine birebir uyan büyük gelinlik modelleri ile düğününüzde dilediğiniz görünüme kavuşabilirsiniz.

No Comments

Leave a reply