dar kesim balık gelinlik

Dar Kesim Balık Gelinlikler

Dar kesim balık gelinlikler gelinlerin hatlarını ortaya çıkartan ve oldukça feminen ve güzel bir görünüm elde etmelerini sağlayan gelinliklerdir.

Dar Kesim Balık Gelinlikleri Kim Tercih Etmeli?

Dar kesim balık gelinlikler her düğün konseptine uygun, her mevsimde tercih edilebilecek bir gelinlik modelidir. Hayalimdeki Gelinlik ile size en uygun dar kesim balık gelinlik modellerine ulaşabilirsiniz.

Dar Kesim Balık Gelinlik mi Yoksa Deniz Kızı Gelinlik Mi?

dar kesim balık gelinlik 1

Her iki gelinlik modeli de dar kesim gelinlik modelleri içerisinde yer almaktadır. Ancak bu iki modeli birbirinden şu şekilde ayırt edebilirsiniz. Deniz kızı gelinlik modelinde, diz ve diz bölgesinin biraz alından itibaren genişleyen gelinlik formu yapısı dikkatinizi çekecektir. Eğer bu tarz bir gelinlik tercih etmek istiyorsanız RISE IN 19 kreasyonunda yer alan denizkızı gelinlik modellerinden istediğinizi tercih edebilirsiniz.

Dantel İşlemeler İle Gelinliğinizle Göz Kamaştırın

dar kesim balık gelinlik 2

Danteller yüzyıllardır kadınların kullandığı işlemelerdir. Feminen ve seksi görünümü dantellerin giyim sektöründe pek çok alanda kullanılmasını sağlamıştır. Dantellerin kullanıldığı alanlardan birisi de gelinliklerdir. Siz de dantelli balık gelinlik modelleri ile zamanı ölümsüzleştirebilir ve göz alıcı ve iddialı bir görünüm elde edebilirsiniz. Gelinliğinizde istediğiniz görünüme göre detay dantel tasarımları tercih edebileceğiniz gibi tamamı danteller ile işlenmiş gelinlikleri de seçebilirsiniz.

Dar Kesim Balık Gelinlik Aksesuar Seçimi

dar kesim balık gelinlik 3

Dar kesim balık gelinlik modelinizle uyumlu aksesuar seçimi için sizlere önerilerimiz var.

  • Öncelikle ayakkabınızı içerisinde rahat bir şekilde yürüyebileceğiniz, sade bir stiletto model olarak seçebilirsiniz.
  • Yine aynı şekilde abartılı olmayan zarif kolye, küpe ve bileklik gibi aksesuarlar ile feminen görünümünüzü ve güzelliğinizi pekiştirebilirsiniz.
  • Gelin çiçeğinizi beyaz çiçeklerden oluşacak şekilde seçebilir ya da rengarenk çiçeklerden oluşan zarif gelin çiçeklerini tercih ederek tüm dikkatleri üzerinizde toplayabilirsiniz.
  • Duvağınızı gelinliğinizle uyumlu olacak işlemelerde seçebilirsiniz.

Size En Uygun Dar Kesim Balık Gelinlik Modelini Nasıl Seçersiniz?

dar kesim balık gelinlik 4

Hayalimdeki Gelinlik size pek çok gelinlik modeli sunan ve gelinlik modelleri arasında tercih yaparken sizlere yardımcı olacak tüyolar paylaşan bir platformdur. En mutlu gününüzde tamamen vücudunuza uygun, hayalinizdeki gelinlik ile dünya evine girmek istiyorsanız sizlere dar kesim balık gelinlik seçerken dikkat etmeniz gereken noktalar hakkında bilgi vereceğiz:

Rengine Karar Verin

Dar kesim balık gelinlik modelleri kırık beyaz, fildişi ve daha pek çok renkte tasarlanmaktadır. Bu renklerden hangisini istediğinize karar verin.

Dantel ve İşleme Detaylarını Seçin

Sade ve minimalist tarzın hakim olduğu bir balık gelinlik modeli tercih etmek istiyorsanız detay dantel işlemeli modelleri tercih edebilirsiniz. Ancak gösterişli bir gelinlik istiyorsanız tamamı dantellerle işlenmiş Fransız dantel gelinlik modellerine göz atabilirsiniz.

Duvağınızı Seçin

Eğer dar kesim balık gelinlik tercih edecekseniz duvağınızı çok uzun seçmemenizi öneririz. Çünkü bu gelinlik modellerinin kuyruğu uzun olduğu için uzun bir duvak gelinliğin güzelliğine gölge düşürecektir. Uzun duvaklar yerine orta boyda ya da kısa duvakları tercih ederek gelinliğinizin kuyruğuna ve kesimine dikkatleri toplayabilirsiniz.

Kol Boyunu Seçin

Dar kesim balık gelinlik modelleri arasında seçim yaparken gelinliğinizin omuz ve kol kısmını dikkatli seçmenizi öneririz. Straplez bir dar kesim balık model tercih edebileceğiniz gibi uzun ya da kısa kol formundaki bir balık gelinliği de tercih edebilirsiniz. Eğer uzun kollu ya da kısa kollu bir dar kesim balık gelinlik modeli tercih edecekseniz Hayalimdeki Gelinlik tarafından sizlere sunulan gelinlik modellerinin kollarının tül, şifon ya da dantel gibi zarif ve gelinliğinizi tamamlayan bir kumaştan yapılan duvak modellerini tercih edebilirsiniz.

No Comments

Leave a reply