dekolteli gelinlikler

Dekolteli Gelinlikler

İddialı görünmeyi seviyorsanız Hayalimdeki Gelinlik tarafından sizlere sunulan dekolteli gelinlikler arasından istediğiniz modele karar verebilir ve tüm gözleri üzerinizde toplayabilirsiniz.

Dekolteli Gelinlik Modellerini Kimler Tercih Etmeli?

Dekolteli gelinlik modellerini kendisine güvenen, cesur ve dikkatleri üzerine toplamaktan çekinmeyen kadınlar tercih etmelidir. Eğer dekolte günlük hayatta sizi rahatsız ediyorsa gelinliğinizde dekolteli modelleri tercih etmemelisiniz. Günlük hayatta dekolte giyinmeyi seviyorsanız o zaman dekolteli gelinlik modelleri ile ihtişamınızı ve feminenliğinizi bir üst basamağa taşıyabilirsiniz.

Dekolteli Gelinlik Seçerken Bir Noktaya Odaklanın

dekolteli gelinlikler 1

Dekolteli gelinlik modellerini tercih edecekseniz her zaman bir noktaya odaklanarak o noktayı ön plana çıkarmanızda fayda var. Aksi takdirde şık ve cesur bir görünümden uzaklaşarak abartılı bir görünüm elde edebilirsiniz. Vücudunuzda ortaya çıkarmak istediğiniz bölgeyi belirleyin ve bu bölgeyi ön plana çıkaracak gelinlik modelleri tercih edin. Örneğin eğer sırt dekoltesini seviyorsanız sırt kısmı dekolteli olan bir gelinlik modelini tercih ederek başarılı bir gelinlik seçimi yapabilirsiniz.

Dekolteli Gelinlik Seçerken Nelere Dikkat Edilmeli?

dekolteli gelinlikler 2

Dekolteli gelinlik seçerken aşağıdaki hususlarda dikkatli olmanızı öneririz:

 Dekolte Bölgesini Seçerken

Dekolte bölgesini seçerken günlük hayatta dekolteli giyindiğiniz bölgelerden birisini seçin. 2019 gelinlik modelleri arasında en çok ön plana çıkan sırt dekoltesi hem pek çok kadının rahatlıkla taşıyabileceği bir dekolte olması hem de göğüs dekoltesi gibi açılma endişesi yaratmaması nedeni ile en çok tercih edilen dekolte bölgeleri arasında yer alıyor. Sırt bölgesi dışında göğüs ve bacak dekoltesi içeren RISE IN 19 kreasyonumuzun modellerini inceleyerek içerisinde en çok rahat edeceğiniz dekolteli gelinlik modeline karar verebilirsiniz.

Dekolte Duruşunu Belirleyin

Hayalimdeki Gelinlik dekolte konusunda sizlere pek çok alternatif sunmaktadır. Örneğin; eğer sırt dekoltesi vermek istiyor ancak sırtınızın tamamen çıplak olmasını istemiyorsanız dantel ve tül detaylı modellerimizi inceleyebilirsiniz. Böylelikle dekolte konusunda çekimser davranan kadınlar da çok açık olmayan, transparan modelleri tercih edebilirler. Ancak derin bir dekolte istiyorsanız bu durumda sizlere V yaka gelinlik modellerimizi önerebiliriz.

Dekolte Görünümünüzü Belirleyin

Dekoltenizin görünümünü belirlemeniz 2019 dekolte gelinlik modelleri arasında istediğiniz modele ulaşmanız konusunda size yardımcı olacaktır. Oval ve straplez detaylı dekolte gelinlikleri tercih edebileceğiniz gibi, V yaka dekolte görünümünü de seçebilirsiniz. Yine dekoltenin etrafında dantel, çiçek, tül gibi kumaş detaylarından istediğinizi seçebilir ve böylelikle dekoltenizin nasıl bir görünüm kazanacağını belirleyebilirsiniz. Özellikle şık ve sade bir görünüm istiyorsanız dekoltenizin dışında Fransız dantel detayına yer verebilirsiniz. Eğer ilkbahar düğünü düşünüyor ya da daha farklı bir tarz istiyorsanız dekoltenizin dış kısmında çiçek detayı tercih edebilirsiniz.

Dekolteli Gelinlik Aksesuar ve Saç Seçimi

dekolteli gelinlikler 3

Seçeceğiniz dekolte görünümüne göre aksesuar ve saç seçimi önerilerimizi uygulayabilirsiniz.

  • Geniş V sırt dekolte gelinlik seçtiyseniz şık ve zarif bir sırt aksesuarı ile gözleri üzerinizde toplayabilirsiniz. Geniş sırt dekoltesi olan modellerde dekoltenizi kapatmamak için saçlarınızı dağınık topuz yapabilirsiniz.
  • Straplez tarzı bir yaka ile dekolte tercih ettiyseniz bu durumda zarif inci küpeler ve ince bir pırlanta kolye ile bakışları üzerinize toplayabilirsiniz. Doğal bir görünüm için saçlarınızı hafif maşalayarak peri kızı gibi aşağıya bırakabilirsiniz.
  • Oval dekolte tercih ettiyseniz balerin topuzu modeli ile saçlarınızı dekolteden uzaklaştırarak oldukça şık ve sade bir görünüm elde edebilirsiniz. Yine oval dekoltelerde kolye ve küpeyi birlikte kullanmadan sadece kolye ya da küpe kullanarak sade ve şık görünümünüzü bozmayabilirsiniz.

Dekolte gelinlik modellerimiz arasından seçim yaparken sizlere stil danışmanlığı yapan çalışanlarımızın yardımını alabilir ve istediğiniz ve hayalinizdeki görünüme sahip olabilirsiniz.

No Comments

Leave a reply