doğal ve kusursuz bir aşk hikayesi

Doğal ve Kusursuz Bir Aşk Hikayesi

İlknur Hanım evlilik hazırları sırasında gelinlik modellerini incelemek istediğinde ilk tercihi mağazamız olmuştu. Gelinlik için mağazamızın baktığı ilk mağaza olduğunu ve henüz gelinlik modelinde karar kılmak için kendini hazır hissetmediğini belirtmişti. Mağazamızda gerçekleşen görüşme sırasında bizlerin samimi konuşmaları kendisini etkilemiş ve o anda model için kararını vererek seçtiği modeli satın almıştır.

Zamanın akışında kusursuz bir aşk hikayesi. İlknur ve Kutay çifti Hayalimdeki Gelinlik çiftleri arasında, hikayesini uzun uzun yaşayanlardan…

RİSE İN 19 gelinlikleri içinden seçilen eşsiz gelinlik ile unutulmaz bir düğün yaşandı.

Ne Kadar Sürede Evlilik Kararı Aldınız?

Tanıştıktan 8 yıl sonra evlendik.

Evlilik Teklifi Nerede ve Nasıl Oldu?

Teklif Bodrum’da oldu. Gün batımının tadını çıkardığımız bir tepede evlilik teklifi aldım. Arkadaşlarımızın yanına gittik ve orda büyük bir kutlama oldu. Her şeyden haberdar olan arkadaşlarım ile unutulmaz bir kutlama yaptık.

Hazırlıklar Düğün Tarihinden Ne Kadar Önce Başladı?

Düğün hazırlıkları 1 yıl önce başladı. Her şeyi en ince ayrıntısına kadar konuştuk.

Hayalindeki Gelinlikten Bahseder misin?

Romantik modeller, vintage modeller ilk aklıma gelenler arasında. Eşimin annesi ile model olarak en doğru seçimi yaptığımızı söyleyebiliriz. En özel gelinlikler için tercihimiz RİSE İN 19…

Gelin Makyajınızı Nasıl Yaptırdınız? Hangi Tonlarda Yapıldı?

Doğal ve sade tonlar… Gelin makyajı için prova olmadı. İstediğim sade bir makyajdı. Tam da öyle oldu. Mutlu olduğum bir makyaj ile günümü doyasıya eğlenerek geçirdim.

Gelin Saçınızı Nasıl Yaptırdınız? Modeli Tercih Sebebiniz Nedir?

90’lardaki aksesuarlar… sanırım Vintagedan vazgeçemiyorum. Boncuklar ile süslenmiş olan aksesuarlar saçlarım için olmazsa olmaz. Rüzgarda savrulan bir doğallığın olması için modelimi ona göre seçtim. Hayalimdeki Gelinlik gelinleri içinde belki de doğallığı en iyi yansıtan gelindim.

Fotoğrafçı ve Konsept Nasıl Belirlendi?

Alışılmışın dışında bir doğallık… Pek çok düğün fotoğrafçısı artık çekimleri dış çekim olarak yapıyor. Benim istediğim ise pırıl pırıl parlayan ışıklarda, ağaçların arasında özel bir çekim olmasıydı. Öyle de oldu. Fotoğraf çekimlerimden yana çok şanslıyız.

Hayalinizdeki Düğün Nasıldı?

Hayallerimde şöyle olmalı böyle olmalı dediğim bir şey yoktu. Düğünüm doğal akışında geliştir. Mevsime göre davetlilerin rahat edebileceği bir düğün olmasını istiyordum diyebilirim.

Düğünün En Heyecanlı Anı Neydi?

Ailecek sirtaki yaptık. Bence en heyecanlı olan an buydu. Tüm gözlerin üzerimizde olduğunu bilmek herkesi heyecanlandırıyor. Çok heyecanlıydı.

No Comments

Leave a reply