düğünden önce forma girmek

DÜĞÜNDEN ÖNCE FORMA GİRME ZAMANI !

Belki de yıllardır beklediğiniz o özel gün geldi çattı. Peki, kendinizi hazır hissediyor musunuz? Düğünden önce forma girmek son derece önemli. Ancak kendinizi iyi hissettiğinizde düğüne hazır olacaksınız.

Hayalimdeki Gelinlik size düğün öncesi yapmanız gerekenler için tüyolar veriyor.

Evet, her şeyden önemlisi sizin formda olmanız.

Kocaman Bir Gülümseme ile Hazırlıklar Başlasın!

Kendinizden emin olmaktan vazgeçmeyin. Düğün hazırlıkları boyunca her zaman en iyisinin olacağını düşünün. Koşuşturmalar zaten sizin kilo vermeniz için son derece önemli aşamalar. Bunları değerlendirin. Asla koşuşturuyor olmaktan şikayet etmeyin. Sonuçta siz en özel anınız için emek veriyorsunuz. Bu anları değerlendirin. Olması gerekenler listenizi oluşturun ve belki de bu listenin en başında forma girmek yer almalı. Güzel olmak, sevdiğiniz adamın gözlerini kamaştırmak için harika bir gün. Yapmanız gereken ise forma girmek için verilen önerilere göre hareket etmek.

Kahvaltı İhmal Edilmesin

Forma girmek önemli evet. Ancak, sağlığınızdan da ödün vermeyeceksiniz. Bunun için yapmanız gereken, kahvaltıyı asla bırakmamak. Günlük koşuşturmalar içinde aradan çıkarılan ilk öğün kahvaltı olur. Siz öyle yapmayın. Mutlaka kahvaltınızı güzel şekilde yapın. Sonrasında ise gün içindeki koşuşturmada bol sıvı tüketimine dikkat edin.

İşte, tamam. Hayalimdeki Gelinlik ile eşsiz kreasyonlar arasından istediğiniz gelinliği giymeniz mümkün olacak.

Yürümekten Korkmayın

Koşuşturmanın en bol olacağı günlere merhaba demelisiniz. Bu süreçte yorulmaktan korkmamalısınız. Madem forma girmek istiyorsunuz, o zaman yürümeye devam. Gideceğiniz çok fazla yer olduğunu biliyoruz. Düğün hazırlıkları sırasında gelinin oradan oraya ve her yere her zaman saatinde yetişmesi gerek. Öyleyse durmayın. Trafik riskini göz önüne almadan, yürüyün. Spor yapmak, forma girmek için sağlıklı olan en iyi yöntem. Yürümekten kaçmayın ve mümkün olduğunca yürüyün.

Akşam Yorgunluğunu Sıvı Tüketerek Atın

Tüm gün koşuşturup yürüyorsunuz. Akşam eve geldiğinizde dikkatinizi çeken şeyler abur cuburlar olmasın. Gün içinde harcadığınız enerjinin ve yaktığınız kalorilerin bir anda yok olmasına izin vermeyin. Siz hayalinizdeki güne hazırlanıyorsunuz. Bugün hayatınızda tekrarı olmayacak olan bir an. Mutlaka hayallerinizdeki gibi olmasına dikkat edin.

RİSE İN 19 kreasyonu içinden belki de sizi en zarif gösterecek olan gelinlik, forma girdikten sonra gözlerinizin kamaşmasını sağlayacak. Sizin için uygun olan modeller, sizi zarif gösterecek modeller gelinlik modelleri içinden kolayca seçilecek. Kilonuzu dert etmeyeceğiniz bir seçim olması için forma girmek adına hareket etmeye devam.

Hem beslenmenize dikkat ettiğiniz hem de formunuzu korumak adına yaptığınız yürüyüş ve sporlar sizi rahatlatacak. Elbette ilk olarak kendinizden emin olun ve forma gireceğinize kendinizi inandırın. Zaman var. Geç kalmadan, düğün hazırlıkları nasıl yapılır sorusuna yanıt aramaya başladığınız anda forma girmenin yolunu bulun.

Bu süreçte en yakınınız Hayalimdeki Gelinlik olacak.

No Comments

Leave a reply