dünyanın diğer bir ucunda başlayan aşk hikayesi

Dünyanın Diğer Ucunda Başlayan Bir Aşk Hikayesi

Alexandra Hanım mağazamıza geldiğinde vaktinin çok kısıtlı olduğunu belirtmişti. Kısa süre içerisinde gelinliğinin hazır olması gerekiyordu. Mağazamızda bulunan birbirinden güzel modellerimiz arasından bir tanesini beğendi ve gelinliğinin yapımı 3 gün gibi kısa sürede tamamlandı ve teslimatı yapıldı. Romanya da gerçekleşen düğününden bizlere göndermiş olduğu fotoğraflar içinde kendisine teşekkür ederiz. Bir ömür boyu mutluluklar dileriz…

RİSE İN 19’un büyüleyici etkisinin yansıtıldığı bir çift daha… Alexandra Hanım ve Erkan Beyin masalları Avustralya’da başlıyor.

Bahar ve yaz aylarında evlenmek isteyenlere ilham veren çift, Hayalimdeki Gelinlik çiftleri ile fotoğraf çekimlerini paylaşıyor…

Ne Kadar Sürede Evlilik Kararı Aldınız?

Sanki onu yıllardır tanıyor gibiydim ilk tanışmamızda. Birbirimizi dünyanın bir ucunda bulduk. İlk adımımız zaten evlenmek üzereydi.

Evlilik Teklifi Nerede ve Nasıl Oldu?

İlk anda teklifi almıştım, cevabı vermiştim. Romantik ortam klişelerini hiç sevmiyorum.

Hazırlıklar Düğün Tarihinden Ne Kadar Önce Başladı?

Hazırlıklara 2 ay önce başladık. Düğün hazırlıkları için az bir süreydi, o yüzden yoğun bir süreç oldu.

Hayalindeki Gelinlikten Bahseder misin?

Sade kabarık olmayan bir gelinlik, doğal gözükmemi sağlayacak bir gelinlik hayalimdi. Öyle de oldu. RİSE İN 19… Hayalimdeki Gelinlik için yeterliydi diyebilirim. Tam da istediğim modellerin olduğu kreasyondan göz kamaştırıcı gelinliğimi seçtim.

Gelin Makyajınızı Nasıl Yaptırdınız? Hangi Tonlarda Yapıldı?

Sadece ağır bir makyaj istemediğimi söyledim. Gerisini kuaförüme bıraktım.

Gelin Saçınızı Nasıl Yaptırdınız? Modeli Tercih Sebebiniz Nedir?

Gelin saçı modelleri için diğer gelinler ne tercih ediyor bilemem. Ama benim istediğim önüme gelmeyecek ve rahat eğlenebileceğim bir modeldi. Sade bir topuz yaptırdım.

Fotoğrafçı ve Konsept Nasıl Belirlendi?

Araştırmaya en çok zaman ayırdığımız kısım burası. Fotoğraflar olmazsa olmaz… Profesyonel ve sıcakkanlı olduğunu düşündüğümüz düğün fotoğrafçısı ile anlaştık. Çekimlerimiz tahmin ettiğimizden çok daha güzel oldu. Doğal çekimler ile en özel anımızı kayıt altına aldık.

Hayalinizdeki Düğün Nasıldı?

dünyanın bir ucunda başlayan aşk hikayesi 1

Hayalimde bir konsept yoktu. İstediğim tek şey açık havada olmasıydı. Canımın istediği her şeyi sanırım düğünümde yaptım. Düğün konseptleri dışında, kendine has ve özel bir düğün oldu diyebilirim.

Düğünün En Heyecanlı Anı Neydi?

Düğünün en heyecanlı anı, sevdiğimiz herkesi bir arada görmekti. İlk çıkış anında kalbimin duracak gibi olduğunu söyleyebiliriz.

Balayı Tercihiniz Neresi Oldu?

Faralya, Kabak Koyu’nu tercih ettik. Balayımız için sakin ve güzel bir tercihti. Masmavi sularda yorgunluğumuzu attık.

No Comments

Leave a reply