Düz Sade Gelinlikler

RISE IN 19 kreasyonumuzda paylaştığımız düz sade gelinlikler ile düğününüzde şık, abartısız ve zarif bir görünüme sahip olabilirsiniz.

Düz Sade Gelinlik Modellerini Kim Seçmeli?

Son yıllarda iyice meşhur olan minimalist akımdan başta giyim olmak üzere tüm sektörler nasibini aldı. Minimalist parçaların ne kadar şık ve zarif göründüğünü keşfeden pek çok tasarımcı düz ve sade gelinlik modelleri tasarladı. Düz sade gelinlik modelleri sade ve kabarık olmayan gelinlikleri beğenen, minimalist bir yaşam tarzını benimseyen ve muhteşem ve zarif bir görünüm elde etmek isteyen herkes tarafından tercih edilebilir.

Tarzınızı Sade Gelinlik Modelleri İle Yansıtın

Hayalimdeki gelinlik sizlere tarzınızı yansıtmanızı sağlayacak pek çok gelinlik modeli sunmaktadır. Minimalist bir gelinlik modeli ile sade ve zarif bir görünüm elde etmek istiyorsanız düz gelinlik modellerini tercih edebilirsiniz. Zarif ve sade görünümünü tamamlayan işlemeler ile her mekanda yapılan düğünde tarzınızı ortaya koyabilirsiniz.

Feminen ve Zarif Bir Görünüm İçin: Dantelli Sade Gelinlik Modelleri

Danteller yüzyıllardır kadınlar tarafından dişiliği ve feminenliği ortaya çıkarmak için kullanılan bir aksesuar olmuştur. Dantelin feminenlikle bu kadar ilişkili olması dantelli sade gelinlik modelleri ortaya çıkmasında etkili olmuştur. Eğer düz ve sade bir gelinlik tercih etmek istiyor ancak feminenliğinizi ortaya çıkartacak işlemeler ile görünümünüze şık bir hava katmak istiyorsanız dantelli sade düz gelinlik modellerini tercih edebilirsiniz.

Düz Sade Gelinlik Modelleri İçin Aksesuar Seçimi Nasıl Yapılmalı?

Hayalimdeki Gelinlik olarak düz gelinlik modelleri tercih ederken görünümünüzdeki minimalizmi ve şıklığı pekiştirmek için yine çok abartılı olmayan aksesuarları tercih etmenizi öneririz. Örneğin; ince ve zarif bir pırlanta kolye ya da inci küpeler ile zarif ve sade görünümünüzü yine zarif ve sade takılar ile perçinleyebilirsiniz.

Gelin Saçı ve Gelin Çiçeği Seçimi

Aksesuarlarınızı yalın tuttuğunuz gibi saçınızı dağınık topuz ya da açık hafif dalgalı bir modelde tercih edebilirsiniz. Yine gelin çiçeğinizi de renkli değil tek renk çiçeklerden oluşmuş sade bir aksesuar olarak seçebilirsiniz. Duvağınızı da uzun ve zarif ince bir kumaştan tasarlanmış bir www.hayalimdekigelinlik.net duvak modeli ile tamamlayabilir ya da kısa ve sade bir duvak modelini tercih edebilirsiniz.

Ayakkabı Seçimi

Aynı şekilde gelin ayakkabısı olarak da taşlı ve abartılı modellerden uzak durarak daha zarif ve sade olan tek renk stiletto ayakkabıları tercih ederek sade gelinlik modelleri ile ayakkabılarınızın uyumlu olmasını sağlayabilirsiniz.

Düz Sade Gelinlik Seçimi Yaparken Dikkat Edilmesi Gerekenler

Düz ve sade gelinlik seçimi yaparken dikkat etmeniz gereken pek çok faktör vardır.

            Vücut Tipinize Göre Gelinlik Seçimi

Öncelikle vücut tipinizi göz önünde bulundurmanız ve vücut tipinize göre sade ve düz bir gelinlik modeline karar vermenizi öneririz. Vücut tipinize uygun olmayan bir gelinlik tercih ettiğinizde vücudunuz orantısız görünebilir ve gizlemek istediğiniz bölgeleriniz iyice ortaya çıkabilir. Bunun için her zaman gizlemek istediğiniz bölgelerinizi hedefleyin ve vücut tipinize göre gelinlik seçin. Örneğin, kalça bölgenizi çok ön plana çıkarmamak istiyorsanız yarım balık modelini tercih etmenizi öneririz. Yine eğer çok geniş omuzlarınız varsa bu durumda omuzlarınızı vücudunuzun diğer uzuvları ile simetrik gösterecek kollu ya da boyundan bağlamalı düz gelinlik modeli tercih etmenizi öneririz.

            İşlemeye Göre Gelinlik Seçimi

Bu yıl yapılan pek çok düğünde gelinlerin oldukça sade ve işlemesiz gelinlikler tercih ettiği gözümüze çarptı. Siz de kraliyet düğünlerindeki gibi sade ve abartısız bir görünüm elde etmek istiyorsanız işlemesiz ya da zarif ve detay işlemeli düz gelinlik modellerini tercih edebilirsiniz. Ancak eğer işlemeli bir gelinlik modelini tercih etmek istiyorsanız bu durumda işlemelerin olabildiğince zarif ve abartısız gelinlik modellerini tercih edin. RISE IN 19 kreasyonunda bulunan işlemeli ve işlemesiz pek çok düz ve sade gelinlik modeli arasından dilediğiniz modele özgürce karar verebilir ve istediğiniz görünümü elde edebilirsiniz.

Düz Sade Gelinlik Nereden Alınır?

Düz sade gelinlik modelleri ilginizi çekiyorsa Hayalimdeki Gelinlik tarafından sizlere sunulan onlarda düz ve sade gelinlik modeli arasından ilginizi çeken gelinlik modellerini tercih edebilirsiniz. Vücut tipinize ve gelinliğinizde istediğiniz detaylara sahip olan modeller arasından kolayca tercih yapabilir ve en mutlu gününüzde yıllardır hayalini kurduğunuz gelinlik ile göz kamaştırabilirsiniz.

Yorum Bırakın

E-Bülten Aboneliği

Kampanya ve Fırsatları Kaçırmayın !