evlilik teklifi sozleri

Evlilik Teklifi Fikirleri

Evlilik teklif etmek kişilerin hayatlarında yaşayacağı en özel durumlardan biri olduğu için mükemmel bir şekilde gerçekleşmelidir. Bununla birlikte çok fazla evlilik teklifi fikri bulunur. Fakat kişiler farklı ve kendilerine özel olabilecek evlilik teklifi fikirlerine sıcak bakar.

Peri Masalı Teması

Evlilik teklifi edecek kişiler karşısındaki insana masallardaki gibi bir ortam yaratmak isterse, peri masalı temasından faydalanabilir. Kumsalda ya da çim bahçede minderler, beyaz tül ve ışıkla birlikte sıcak ve romantik bir ortam oluşturulabilir. Anıların biriktirileceği bir fotoğraf köşesi yapmak da dans ederken romantik anlar yaşamaya ve bunu ölümsüzleştirmeye yardımcı olur.

Puzzle ile Teklif Etmek

Farklı evlilik teklifi arayan kişiler Puzzle ile evlenme teklifi edebilir. Birkaç kişinin yardımıyla bu fikri yaratmak oldukça kolaydır. Evlenecek olan çiftin maskesini takan 2 kişi ellerinde balonlar ve bir Puzzle ile çifte yaklaşır. Bu hediyeleri teklifi alacak olan kişiye verir. Daha sonra çift birlikte Puzzle’ı yapmaya başlar. Puzzle bittikten sonra ‘benimle evlenir misin’ yazısı çıkar.

115426

Macera Temalı Evlenme Teklifi

Evlilik teklifi fikirleri arasında yer alan bir diğer teklif de macerayı seven çiftler içindir. Bazı organizasyon firmalarının oluşturduğu organizasyonlar sonucunda odadan çıkış, evden kaçış oyunları düzenlenebilir. Daha sonra en heyecanlı ve aksiyonlu olan bölümde aniden yüzük gelir ve evlenme teklifi edilir. Bu aynı zamanda karşı taraf için hiç beklenmeyen bir teklif olacaktır.

Yatta Teklif Etmek

Yatta denizin tadını çıkarırken bir anda evlilik teklifi etmek oldukça romantik bir ortam yaratacaktır. Yat evlilik temasıyla süslenir ve çift çok güzel bir akşam yemeği yer. Daha sonra içecekler yudumlanırken, boğaz köprüsünün altın kemancı eşliğinde teklif edilir. Boğaz köprüsünün üzerinde ise ‘Benimle evlenir misin?’ yazısı yazılabilir.

Sahilde Teklif Etmek

Özellikle sahil bölgesinde tanışmış olan kişilere sahilde evlilik teklifinde bulunmak çok özel anıları beraberinde getirir. Aynı zamanda evlilik teklifi ortamını oldukça romantik hale getirir. Kumların üstü ‘Benimle evlenir misin?’ yazısıyla mumlar aracılığıyla döşenir. Beyaz tül, kırmızı çiçeklerle de ortam oldukça romantik bir hale getirilebilir. Sahilde aynı zamanda anı olması adına çekilen fotoğraflar da çok güzel bir manzara eşlik eder.

No Comments

Leave a reply