gelin çiçeği seçimi

GELİN ÇİÇEĞİ SEÇİMİ

Hayatınızın en özel gününde hangi çiçeği mi tutacaksınız? Gelin çiçeği konusunda yaşanan değişim, sırayı canlı çiçeklere bıraktı.

Doğal gelinlerin en özel çiçekleri tutması, zarifliklerine zariflik katıyor. Hayalimdeki Gelinlik size zarif bir gelin olmanızı sağlıyor.

Dantel – Tül Detayları

gelin çiçeği seçimi 1

Gelin çiçeklerinde vazgeçilmez olan gelinlik ile uyumlu olan dantel ve tül detaylarının olması. Eğer duru bir görünüm elde etmek istiyorsanız, dantel detayları olan gelin çiçeklerini tercih edebilirsiniz. Çiçekler ile katılan renkler, dikkat çekici bir çiçek olmasını sağlayacaktır.

Renk Renk Çiçekler

gelin çiçeği seçimi 2

Canlı ve renk renk oluşturulan çiçekler ile gelin çiçeğinizi oluşturabilirsiniz. Tamamen sizin seçiminiz olan renk ve çiçekler ile sandığınızdan çok daha güzel bir çiçek oluşturmanız mümkün. Mor renginin, pembe renginin en çok kullanılan gelin çiçeği renkleri arasında olduğunu bilmelisiniz. Seçiminizi buna göre yapmanız işinizi kolaylaştırır. Konsept ile uyumlu olmasına da dikkat etmeniz gerekebilir.

Tüm bu detaylar için Hayalimdeki Gelinlik size öneriler sunuyor.

Gelin Buket Tasarımları

gelin çiçeği seçimi 3

Gelin buketleri özel tasarımlar ile karşınıza çıkıyor. Özel renklerin kullanıldığı, eşsiz bir görüntünün elde edildiği çok sayıda model sizin beğeninize sunuluyor. Gelin buket tasarımları arasından gelinliğinize uygun olan çiçeğin seçilmesinden ötesi, konsepte uygun olmasına da dikkat edebilirsiniz.

Gelin çiçeğinizin RİSE İN 19 kreasyonundan olan gelinliğiniz ile uyum içinde olması, zarif ve güzel gözükmenizi sağlamış olacak.

No Comments

Leave a reply