gelinin arkadaşı ne giyer

GELİNİN EN YAKIN ARKADAŞI NE GİYMELİ ?

Gelinin en yakın arkadaşı ne giymeli? Tüm hazırlıklarda gelinin yanında olacak kişi elbette gelinin en yakın arkadaşı. Bunun için gelinin en yakın arkadaşının ne giydiği de önemli. Hem ona eşlik edeceğiniz bu özel gününde şık olmalı hem de rahat olmalısınız. Bunun için yapmanız gereken, en doğru seçimi yapmak.

Hayalimdeki Gelinlik ile kusursuz seçimler mümkün. RİSE İN 19 kreasyonu belki de pek çok kadının evlilik hayallerini süslüyor. Modelleri inceleyerek gelinin en yakın arkadaşı ne giymeli sorusuna yanıt arayabilirsiniz. Geline kendinizden çok daha fazla zaman ayıracak olduğunuzdan, mutlaka sizin için uygun olan ve rahat ettirecek modelleri tercih etmeniz öneriliyor.

Modeller ve renkler önemli…

Abiye modelleri arasından gelinin arkadaşı kabarık olmayanları tercih etmek zorunda. Neden? Çünkü gelin kadar koşuşturma içinde olacak bir kişi varsa o da gelinin en yakın arkadaşı. Bunun için mutlaka doğal ve sade olan modeller tercih edilmeli.

Renk seçimi de son derece önemli. Genellikle bordo, yeşil, pastel tonlar, lacivert gibi renkler tercih ediliyor. Tercihinizi yaparken Hayalimdeki Gelinlik kreasyonlarını mutlaka inceleyin. Gelinin arkadaşının aksesuar seçiminde, gelinlik modeli seçiminde fikirlerini sunması sırasında bir yandan da kendisine modeller araması öneriliyor. Bu sayede zaman kaybetmeden hem arkadaşa destek olmak hem de ona bu özel gününde şık bir şekilde eşlik etmek kolay olacaktır.

Kısa elbiseler de tercih edebilirsiniz. Straplez modeller kısa olduğunda son derece şık olabiliyor. Dilerseniz rahat etmek için taş işlemeli olan V dekolteli olan modelleri de tercih edebilirsiniz. Krem kumaşlar, kuyruklu elbiseler de seçimleriniz arasında olabilir.

Hayalimdeki Gelinlik kreasyonlarını incelemeden, seçim yapmayın. RİSE İN 19 kreasyonunu inceleyin.

No Comments

Leave a reply