gelinlik nasıl saklanır

GELİNLİK NASIL SAKLANIR ?

Gelinliği satın aldınız? Peki düğün gününe kadar nasıl saklayacaksınız? RİSE İN 19 gelinlik kreasyonundan aldığınız gelinliği en iyi şekilde muhafaza etmeniz önemli.

Hayallerinizi süsleyecek olan gelinliğinizi en iyi şekilde korumak, en azından düğün gününüze kadar ki ilk hedefiniz olmalı. Hayalimdeki Gelinlik ile hayallerinizin peşinden koşmaya adım adım…

Düğün Öncesi Gelinliğin Muhafaza Edilmesi

gelinlik nasıl saklanır 2

İlk olarak en önemlisi, alınan gelinliğin nerede saklanacağı. Gelinlik nerede saklanır sorusuna verilen yanıt üzerinden, aldığınız gelinliği düğün gününe kadar muhafaza edilebileceğiniz bir yer bulabilirsiniz. Bu sayede gelinliğinizin zarar görmesinin de önüne geçmiş olacaksınız.

Hayalimdeki Gelinlik ile gelinliğinizin son ana kadar firmada muhafaza edilmesi en doğrusu olacak. Gelinliğin zarar görmemesi açısından firma koşullarının en iyisi olacağını bilmelisiniz.

Gelinliği evde saklamak istiyor olabilirsiniz. Bu durumda dikkat etmeniz gereken pamuklu kumaştan yapılmış olan ve hava alan bir elbise kılıfı ile etekleri yere değmeyecek şekilde bir saklama koşulu oluşturmaktır. Bu şekilde gelinliğin zarar görmeden saklanması mümkün olacaktır.

Düğün Sonrasında Gelinlik Nasıl Saklanır?

gelinlik nasıl saklanır 1

Düğün sonrasında da gelinliğinizin zarar görmemesini isteyeceksiniz. Hiç vakit kaybetmeden ilk olarak gelinliğinizi kuru temizlemeye verin. Sonrasında ise saklamak için özel bir alan oluşturun. Bu alan dolabınızın erişilmesi en zor köşesi olabilir. Ya da yatak bazası olabilir. Temizlemenin ardından muhafaza edildiği bir alan olduğu sürece sorun yaşanmayacaktır. Düğün sonrası gelinliği saklama konusunda verilen bilgilere göre hareket etmeniz halinde, gelinliğiniz zarar görmeyecektir.

Hayalimdeki Gelinlik çalışanları tarafından da öneriler alabilirsiniz. Bu sayede gelinliğinizin saklanması için doğru karar verilir.

No Comments

Leave a reply