Gelinlik Randevusu Hakkında

gel av

Hayalimdeki Gelinlik, en mutlu gününüzde mükemmel görünmeniz için elinden gelen her şeyi yapan, hayallerinizi gerçeğe dönüştürmek için çalışan bir platform olarak sizlere gelinlik randevusu hakkında gelinlik hizmetleri ve denemeleri hizmeti veren bir platformdur.

Gelinlik Randevusu Nedir?

Gelinlik randevusu hayalinizdeki gelinliği giymeniz için Hayalimdeki Gelinlik tarafından sizlere sunulan stil danışmanları ve uzman terziler ile özel prova odalarında gerçekleştirilen prova hizmetinden yararlanmanızı sağlayan randevu sistemidir. Tek yapmanız gereken Hayalimdeki Gelinlik ile iletişime geçerek prova için randevu almak istediğinizi iletmek!

Gelinlik Randevusunu Nasıl Alacaksınız?

Gelinlik randevusu almak istiyorsanız bunu iki şekilde yapabilirsiniz:

 • Online Randevu: www.hayalimdekigelinlik.com.tr üzerinden gelinlik randevusu sayfasına ulaşın ve burada bulunan randevu formunu doldurun.
 • Telefon İle Randevu Alın: Online olarak gelinlik randevusu alabileceğiniz gibi yine aynı şekilde Hayalimdeki Gelinlik telefon numarasını arayarak da randevu talebinizi platforma iletebilir ve randevu için size uygun bir gün ve saati belirterek gelinlik randevunuzu alabilirsiniz.

Gelinlik Randevusunu Ne Zaman Almalısınız?

Gelinlik provası oluşturmak için size ve mağazaya uygun bir gün ve saat belirlenmesi gerekmektedir. Bu da mağazanın çalışmasına ve sizlerin müsait olduğu günlere göre değişim gösterecektir. Prova süreçlerini sıkıştırmadan, en rahat şekilde tamamlamak için düğününüzden en az 3 ay önce gelinlik randevunuzu almanızı öneririz.

Gelinlik Randevusu İptal Edilir Mi?

Gelinlik randevunuzu iptal etmeniz gereken bir durum oluştuysa panik yapmanıza gerek yok! Mağazalar ile iletişime geçerek randevu için başka bir gün ve saat belirleyebileceğiniz gibi randevunuzu iptal de edebilirsiniz. İptal ve erteleme işlemleri için Hayalimdeki Gelinlik hiçbir ücret talep etmemektedir.

Gelinlik Randevusuna Giderken Dikkat Etmeniz Gerekenler

Gelinlik randevunuza giderken dikkat etmeniz gereken pek çok nokta vardır.

 • Öncelikle gelinlik randevunuza giderken size uygun bir gün ve saat için gelinlik deneme randevusu almanız gerekmektedir.
 • Tüm gelinlik modellerini incelemeniz hoşunuza giden modelleri tespit etmeniz açısından sizlere kolaylık sağlayacaktır.
 • Provanızın kolay bir şekilde gerçekleşmesi için ten rengi ve askısız iç çamaşırları tercih etmenizi öneririz.
 • Gelinliğinizin boyunun en iyi şekilde tespit edilebilmesi için gelin ayakkabınızı yanınızda getirmenizi öneririz.
 • Stil danışmanlarına isteklerinizi doğru ve detaylı bir şekilde aktarmanız hayalinizdeki gelinlik modeline sahip olmanızı sağlayacaktır.

Gelinlik Satın Aldıktan Sonra Hangi İşlemler Yapılmaktadır?

Gelinlik satın aldıktan sonra gelinliğinizin üzerinize en iyi şekilde olmasını sağlamak için pek çok işlem ücretsiz olarak yapılmaktadır. Örneğin gelinliğin boyunu kısalttırabileceğiniz gibi gelinliğinizin bedenini daraltabilirsiniz.

Gelinliğinizi satın aldıktan sonra düğün gününüze kadar www.hayalimdekigelinlik.net stil danışmanları ile iletişime geçerek gelinliğiniz üzerinde istediğiniz gelinlik tadilat işlemlerini yaptırabilirsiniz. Örneğin: 

 • Kol ekleme
 • Dantel detayı ekleme
 • Etek uzatma
 • Korsaj bağlama vs.

Hayalimdeki Gelinlik Sizlere Stil Danışmanlığı Hizmetini Nasıl Vermektedir?

Hayalimdeki Gelinlik RISE IN 19 kreasyonu ve daha pek çok kreasyonu ile sizlere pek çok gelinlik modeli sunmaktadır. Sizlere sunulan pek çok gelinlik modeli içerisinde size en çok yakışacak ve içerisinde en çok rahat edeceğiniz gelinlik modelini nasıl seçeceğiniz konusunda kararsız kalıyorsanız Hayalimdeki Gelinlik stil danışmanları yardımı ile gelinlik seçmeniz konusunda sizlere yardımcı olmaktadır. Gelinlik danışmanlığı dışında aynı zamanda gelinlik aksesuarları başta olmak üzere görünümünüzle ilgili her konuda sizlere yardımcı olan stil danışmanları saç ve makyaj önerilerini de sizlere iletmekte böylelikle en mutlu ve en özel gününüze en iyi şekilde hazırlanmanız ve kusursuz görünmeniz sağlanmaktadır.

Hayalimdeki Gelinlik Sizlere Hangi Terzi Hizmetlerini Sunmaktadır?

Hayalimdeki Gelinlik sizlere pek çok terzi hizmeti sunmaktadır. Gelinlik seçiminizi yaptıktan sonra sıra gelinliğinizin üzerinizde en iyi şekilde olmasını sağlayacak kişiye özel tadilat hizmetlerini sunmamıza gelmiştir. Gelinliğinizi seçtikten sonra gelinlik modeline eklemek ya da çıkarmak istediğiniz her hususta sizlere doğru ve istediğiniz şekilde gelinlik terzi hizmeti tarafımızca sunulmaktadır. Terzilerimize ileteceğiniz istek doğrultusunda gelinliğinizin yaka kısmında değişiklik yapabileceğiniz gibi dantel ekleme ve kol, askı ekleme gibi istekleriniz en kısa sürede ve istediğiniz şekilde gerçekleştirilmektedir. Hayalimdeki Gelinlik ile iletişime geçerek düğün gününüze kadar gelinliğinizde gerçekleştirmek istediğiniz her türlü değişiklik için uzman terzi kadrosunun hizmetlerinden yararlanabilir ve düğün gününüzde istediğiniz kusursuzlukta ve hayalinizdeki görünümü elde edebilirsiniz.