geliniklerde tadilat

Gelinliklerde Kişiye Özel Tadilat

Gelinliğinizi seçtikten sonra vücudunuza tam oturması, istediğiniz özelliklerin eklenmesi için Hayalimdeki Gelinlik olarak sizlere gelinliklerde kişiye özel tadilat imkanı sunuyoruz.

İstediğiniz Tarzda Gelinlik İçin Tadilat Hizmeti Sunuyoruz

Hayalimdeki Gelinlik tarafından sizlere sunulan her tarz ve modeldeki gelinlik için sizlere özel tadilat hizmeti sunulmaktadır. Seçtiğiniz gelinlik modelini daha kapalı hale getirebileceğiniz gibi, kol ekleyebilir ya da çıkarabilir, tül ve dantel detayı ekleme ve daha pek çok tadilat işleminin gerçekleştirilmesini sağlayabilirsiniz.

Kapalı Gelinlik Tadilat İşlemleri

Sizlere sunulan gelinlik modellerini kapalı gelinlik modelleri haline getiren tadilat hizmetleri ile istediğiniz gelinliğe sahip olmanızı sağlıyoruz. Seçtiğiniz her model gelinliği gerekli tadilat işlemlerini yaparak kapalı hale getiriyoruz. Bunu yaparken tasarımı bozmadan, yaratıcı ve özgün fikirler ile bambaşka bir gelinlik modeli yaratıyor ve sizlerin istediği ve hayal ettiği gelinlik modelini sizlere sunuyoruz.

Özel Tadilat İşlemlerini Nasıl Yapıyoruz?

geliniklerde tadilat 1

Hayalimdeki Gelinlik olarak sizlere sunduğumuz gelinlik tadilat işlemlerini aşağıdaki adımları izleyerek gerçekleştiriyoruz:

 1. Seçtiğiniz gelinlik modelinin en mükemmel hale getirilmesini sağlayacak ve sizlere fikir verecek stil danışmanlarımız ile iletişime geçmenizi ve tadilat işleminin nasıl gerçekleştirilmesi gerektiğini belirlemenizde size yardımcı oluyoruz.
 2. RISE IN 19 kreasyonumuz ve diğer gelinlik modelleri arasından seçtiğiniz gelinlikte belirlediğiniz tadilat işlemleri ve gelinlikte nasıl bir nihai görünüm istediğiniz ile ilgili bilgileri sizden alıyoruz.
 3. Beden ölçüm işlemleri gibi işlemleri gerçekleştiriyor ve istediğiniz işlemleri gerçekleştirebilecek nitelikteki terzilerimizi bu işin başına koşuyoruz.
 4. İstediğiniz tadilat işlemlerini en kısa sürede gerçekleştiriyor ve prova işlemi ile gelinliğinizin nihai halini giymenizi sağlıyoruz. Sizlere düğün gününüze kadar tadilat hizmeti sunuyoruz.

Hangi Tadilat İşlemlerini Sunuyoruz?

geliniklerde tadilat 2

Hayalimdeki Gelinlik olarak sizlere pek çok tadilat hizmeti sunuyoruz. Sizlere sunduğumuz tadilat hizmetlerimizden bir kısmı şu şekildedir:

Kol Boyu Ayarlama

Seçtiğiniz gelinlik modeli kısa kollu ya da straplez bir model ile buna uygun bir şekilde gerekli tül, iç göstermeyen kumaş ya da transparan kumaşlarımız ile kolları uzatabiliyor ve uzun kollu gelinlik haline dönüştürebiliyoruz. Aynı zamanda kolları kısaltabiliyor ya da gelinlikten tamamen çıkarabiliyoruz.

Dekolte İşlemleri

İstediğiniz şekilde dekolteleri kapatabiliyor ya da genişletebiliyoruz. Seçtiğiniz gelinlik modelinin sırt kısmı açıksa ve bunu iptal etmek istiyorsanız gerekli kumaşlar ve korsaj bağlama işlemleri ile dekolteyi iptal edebiliyoruz. Ya da gelinliğin dekoltesini genişletmek istiyorsanız yine gerekli gelinlik tadilat işlemleri ile dekolteyi genişletebiliyor ya da dekolte görünümünü değiştirebiliyoruz.

Gelinliği Vücut Ölçülerinize Uygun Hale Getirme

geliniklerde tadilat 3

Hayalimdeki Gelinlik platformundan satın aldığınız gelinlik modelleri vücudunuza tam oturmayabilir ya da bazı bölgelerde açma yapmak gerekebilir. Bu nedenle, sizlere ihtiyaçlarınıza bağlı olarak gelinliği genişletme ve daraltma işlemleri sunuyoruz. Vücut ölçülerinizi alarak sizlerin vücuduna tam oturan ve üzerinizde kusursuz bir görünüme sahip gelinlik modellerine kavuşmanızı sağlıyoruz.

Dantel Detayı Ekleme – Çıkarma

Gelinlik modelinizin işlemelerini arttırmak ya da azaltmak isterseniz sizlere bu konuda yardımcı olan bir hizmet anlayışı benimsiyoruz. Seçtiğiniz gelinlik modeli tadilatı ile gelinliğinizin farklı ve özgün bir görünüm kazanmasını sağlıyoruz.

Gelinlik Boyunun Ayarlanması

Seçtiğiniz gelinlik modelinin boyunun uzatılmasını ya da kısaltılmasını sağlayan bir gelinlik tadilat hizmeti sunuyoruz. Böylelikle gelinliğinizi istediğiniz boya getirerek istediğiniz görünümü yakalamanızda size yardımcı oluyoruz.

Tüm Gelinlik Modellerini İstediğiniz Hale Getiriyoruz

Açık gelinlik modellerini kapalı hale getirmek istiyorsanız, dekolteli bir görünüme sahip gelinliğe sahip olmayı arzuluyorsanız, gelinliğinizin görünümünü özgün hale getirmek istiyorsanız Hayalimdeki Gelinlik tarafından sizlere sunulan gelinlik terzisi hizmetinden yararlanabilirsiniz.

Comments:

 • şeyma

  24 Şubat 2020 at 17:12

  Merhaba ,
  Kol ve dekolte tadilatı yaptırmam gerekiyor iSTANBUL da ikamet ediyorum yardımcı olur musunuz?

 • şeyma

  24 Şubat 2020 at 17:12

  Merhaba ,
  Kol ve dekolte tadilatı yaptırmam gerekiyor iSTANBUL da ikamet ediyorum yardımcı olur musunuz?

 • Derya

  28 Temmuz 2020 at 18:26

  Merhaba mevcut gelinliğimde kalın askı mevcut bunu ip askı yapabilir miyiz

Leave a reply