giyim belirleme

GİYİM KODLARINI BELİRLEYEN KADINLAR

Unutulmaz bir gece için hediye mi seçeceksiniz? Hediye dışında önemli olanın giyim olduğunu bilmelisiniz. Kadınlar, modayı belirler. Hayalimdeki Gelinlik koleksiyonları size unutulmaz bir gecede şık olmanın kolay yolunu gösteriyor.

Yepyeni bir kreasyon olan RİSE İN 19 ile kendi modanızı yaratın…

giyim belirleme 1

Şifon, tül, dantel ile üç boyutlu etki yaratılıyor. Tasarımlar ile oluşturulan illüzyonlar göz kamaştırıcı olmanızı sağlıyor. Doğadan esinlenilmiş olan çiçek ve grafik desenleri de var. Etekler, elbiseler ve çok daha fazlasında tül detayı ile zenginleştirilmiş olan modelleri tercih edebilirsiniz. 2018 abiye modası üzerinden hareket etmeniz çok kolay olacaktır. Eşsiz tasarımlar ve göz kamaştıran kumaşlar ile gözlerin üzerinizde olmasına hazır olun.

Hayalimdeki Gelinlik, kusursuz olmak istediğiniz her anınızda yanınızda.

İstediğiniz renk, istediğiniz kumaş ve hiçbir yerde görmediğimiz modeller ile şık olmaya hazır mısınız? Hayalini kurduğunuz her şeyi bulacaksınız. Gelinlik modelleri ve çok daha fazlası, yepyeni kreasyonlar ile sizlere ulaştırılıyor.

Her yaşta ve her vücut tipinde olan kadınlara özel tasarımlar… Endişe duymadan, ne giyeceğinizi saatlerce düşünmeden eşsiz bir geceye hazırlanacaksınız. Klasik, romantik kesimler, minimal kesimler, hareket katan tasarımlar ve çok daha fazlası tasarımlarda karşınıza çıkacak. Aynada kendinize baktığınızda, işte böyle olmalıyım diyeceksiniz.

giyim belirleme 2

Moda abiyeler arasında seçiminizi yaparken zorlanmayacaksınız. Dikkat etmeniz gereken sizi tamamen yansıtan modelleri seçmek. Bunun için direkt olarak vücut tipiniz ve yaşınız göz önünde bulundurulacaktır. Ağır ve kendini gösteren modeller de tercihiniz olabilir. Aradığı nız her şeyin Hayalimdeki Gelinlik ile sizlere ulaştırılıyor olması fırsatını kaçırmayın.

Hayalimdeki Gelinlik ile göz kamaştıran bir şıklık ile unutulmaz gece yaşayın.

RİSE İN 19 ve diğer kreasyonlar ile hayallerinizi yakalamak çok kolay.

No Comments

Leave a reply