harry potter temalı düğün

HARRY POTTER TEMALI DÜĞÜN

Konsept düğünler… Hayalimdeki Gelinlik size konsept düğünler hakkında fikir sahibi olmanızı sağlıyor. Moda olan konsept is Harry Potter…

Cassie ve Lewis’in Harry Potter Temalı Düğünü

Düğün konsepleri arasında filmlerden ve dizilerden hareket edilerek oluşturulan konseptler var. Cassie ve Lewis’in düğünü de bu düğünler arasında. Baktığınızda son derece keyifli bir düğün olduğunu göreceksiniz. Düğünü ile dikkat çekmeyi başaran çift, Harry Potter kitapları ve filmlerine olanak hayranlıkları ile biliniyor. Herkes ilham verecek olan bu konsept sayesinde unutulmaz bir düğün olmasını sağlamışlardır.

harry potter temalı düğün 1

Eğer siz de daha önce Harry Potter izlediyseniz ya da okuduysanız, detaylara sonuna kadar hakim olacaksınız. Çünkü en küçük ayrıntı bile düğün organizasyonları kapsamında düzenlenmiş ve konsepte uygun şekilde düşünülmüştür. Midland Oteli Hogwards okuluna dönüştürülmüş ve düğün mekanı konsepte uygun hale gelmiştir. Davetlilere armağan ettikleri el yapımı sihirbaz asalar ise davetlilerin de konsepte uygun hale gelmesini ve o duyguyu yaşamasını sağlamıştır.

Düğün pastası ise always temasının kullanıldığı bir pasta. Bu detay ile pasta da dikkatleri üzerinde çekmeyi başarıyor. Son derece keyifli anların yaşandığı düğünde bu konsept ile herkes adeta filmin içindeymiş gibi hissediyor.

harry potter temalı düğün 2

Gelin ve damatlık… Evet klasik gelinlik damatlık giymeyi tercih ediyorlar. Ancak ayakkabıları, takıları, ojeleri ve gelin çiçeğine kadar her şey Harry Potter temalı olarak hazırlanır. Harry Potter temalı düğün dendiğinde ilk olarak akıllara gelen elbette bu düğün oluyor. Siz de bu temada ya da farklı bir temada düğününüzün eşsiz olmasını, akıllardan hiç çıkmamasını sağlayabilirsiniz.

harry potter temalı düğün 3

Eşsiz bir düğün için yanınızda olan Hayalinizde Gelinlik, her aşamada size yardımcı oluyor. Dilediğiniz şekilde taleplerinizi sunabilir, kusursuz modelleri inceleyebilirsiniz.

No Comments

Leave a reply