kabarık prenses gelinlikler

Kabarık Prenses Gelinlikler

1950 yılından itibaren moda haline gelen kabarık prenses gelinlikler içerisinde kendinizi prenses gibi hissetmenizi sağlayan gelinlik modelleridir. Hayalimdeki Gelinlik RISE IN 19 kreasyonu içerisinde düğününüzde giymeyi isteyeceğiniz pek çok model ve tarzda prenses gelinlik modellerini sizlere sunmaktadır.

Kimler Kabarık Prenses Gelinlik Modellerini Tercih Etmeli?

Kabarık gelinlik modellerinin size uygun olup olmadığını merak mı ediyorsunuz? Düğününüzde kendinizi prenses gibi hissetmek istiyor, kat kat kesilen kumaşlar ile oldukça görkemli ve iddialı bir görünüm elde etmek istiyorsanız, prenses gelinlik modelleri tam olarak size göre! Hayalimdeki Gelinlik tarafından sizlere sunulan modelleri inceleyerek size uygun bir prenses gelinlik modeline karar verebilirsiniz.

Prenses Gelinlikler 2019 Gelinlik Trendleri Arasında

kabarık prenses gelinlikler 1

Neredeyse 70 yıldır popülerliğini hiç kaybetmeyen prenses gelinlik modelleri ile modaya uygun, şık bir görünüm elde edebilirsiniz. Pek çok renk seçeneği ile sizlere sunulan gelinlik modelleri arasından size uygun bir gelinlik modelini tercih edebilirsiniz. Hayalimdeki Gelinlik sizlere kabarık ve çok kabarık olmayan prenses gelinlik modelleri sunmakta böylelikle istediğiniz görünümü elde etmeniz konusunda sizlere yardımcı olmaktadır.

Kabarık Prenses Gelinlik Nasıl Seçilmeli?

kabarık prenses gelinlikler 2

RISE IN 19 kreasyonunda pek çok modelde sizlere sunulan 2019 prenses gelinlikler arasından tarzınıza uygun olan ve size en çok yakışacak olan gelinlik modelini seçmenizde size yardımcı olacak önerilerimiz var:

Tarzınızı Belirleyin

Kabarık prenses gelinlik modelleri arasından tarzınıza uygun olan bir modele karar vermeniz çok önemlidir. Asil bir görünüm elde etmek istiyorsanız Fransız modelleri tercih edebilir ve dantel detayları ile dikkatleri üzerinize toplayabilirsiniz. Ancak daha sade bir görünüm istiyorsanız tamamı dantel olmayan ancak dantel detaylar içeren gelinlik modellerini tercih edebilirsiniz.

Mevsime En Uygun Gelinlik Modelini Seçin

Pek çok kumaş ile tasarlanan 2019 prenses gelinlik modelleri arasından mevsime en uygun olan gelinlik modeline karar vermeniz düğününüzde üşümenizin ya da terlemenizin önüne geçmenizi ve kendinizi rahat hissetmenizi sağlayacaktır. Yaz düğünleri için daha hafif tül, şifon gibi kumaştan tasarlanan Hayalimdeki Gelinlik prenses gelinlik modellerini tercih edebilirsiniz. Kış düğünleri içinse daha ağır kumaştan tasarlanan, uzun kollu kabarık prenses gelinlik modellerini tercih edebilirsiniz.

Gelinliğinizin Yakasını Belirleyin

Gelinlik seçerken belki de en çok dikkat etmeniz gereken noktalardan birisi gelinliğin yakasıdır. Gelinliğin yakası gelinliğinizde istediğiniz görünümü elde etmeniz konusunda sizlere yardımcı olacaktır. Seçebileceğiniz yaka modelleri şu şekildedir:

 • V Yaka: Göğüs dekoltesi bazlı tasarlanan bu gelinlik modeli, cesur ve dikkatleri üzerine çekmekten çekinmeyen gelinlere önerilmektedir. V yaka bir gelinlik modeli tercih edecekseniz; saçlarınızı topuz yapmanızı ve ince, zarif bir kolye seçmenizi öneririz.
 • Kalp Yaka: Sıcak ve romantik bir görünüm elde etmek istiyorsanız kalp yaka tercih edebilirsiniz. Kalp yaka modelini tercih edecekseniz saçlarınızı dağınık topuz yapmanızı ve örgü detayı eklemenizi öneririz.
 • Kayık Yaka: En çok tercih edilen gelinlik yaka modellerinden birisi olan kayık yaka kabarık prenses gelinlik modeli genel olarak göğüs dekoltesi istemeyen ancak şık ve asil bir görünüm elde etmek isteyen kişilere önerilmektedir. Eğer zarif ve ince bir görünüm elde etmek istiyorsanız kayık yaka kabarık prenses gelinlik modelini tercih edebilirsiniz. Eğer kayık yaka gelinlik modeli tercih edecekseniz saçlarınızı örgülerden oluşan Roma tarzı bir topuz olarak tasarlayabilir ya da saçlarınızı hafif maşalayarak açabilirsiniz.

Gelinliğinizin Kol Boyuna Karar Verin

Prenses gelinlik seçerken gelinliğinizin kol boyuna karar vermeniz çok önemlidir. Gelinliğinizin kollarını uzun olarak seçebileceğiniz gibi kısa kollu gelinlikler ya da askılı, kolsuz modelleri de tercih edebilirsiniz.

 • Askılı Prenses Kabarık Gelinlik Modelleri: Askısız modeller göğüs dekoltesi nedeni ile düğününüzde hareket kabiliyetinizi kısıtlayabilir. Eğer düğününüzde rahat bir şekilde hareket etmek istiyor ancak kolsuz gelinlik kullanmak istiyorsanız askılı gelinlik modellerini tercih edebilirsiniz.
 • Kolsuz Prenses Kabarık Gelinlik Modelleri: Straplez prenses gelinlik modelleri ile göğüs dekoltenizi ön plana çıkarabilir ve feminen bir görünüm sergileyebilirsiniz. Kolsuz prenses gelinlik modelleri düğün sırasında hareketlerinizi kısıtlayabilir bu nedenle eğer bu gelinlik modelini tercih edecekseniz mutlaka gelinliğinizin açılmasını önleyecek iç çamaşırı ve kaymaz yüzey oluşturacak yardımcı ürünleri kullanın. Böylelikle göğüs dekoltenizin açılmamasını sağlayarak düğününüzde özgürce hareket etmenin keyfini çıkarabilirsiniz.
 • Uzun Kollu Prenses Kabarık Gelinlik Modelleri: Kapalı gelinlik istiyorsanız ya da kış aylarında düğün yapacaksanız uzun kollu prenses gelinlik modellerini tercih edebilirsiniz. Bu gelinlik modelleri asil bir görünüm elde etmenizi sağlayacaktır.
 • Kısa Kollu Kabarık Prenses Gelinlik Modelleri: Geniş omuzlarınız varsa ve omuzlarınızı vücudunuzun geri kalan kısmı ile orantılı hale getirmek istiyorsanız; zarif ve dar omuz görünümü elde etmenizi sağlayacak kısa kollu kabarık prenses gelinlik modellerini tercih edebilirsiniz.

Prenses Gelinliklerde Aksesuar Seçimi      

kabarık prenses gelinlikler 3

Prenses gelinlik modellerinde seçeceğiniz doğru aksesuarlar ile istediğiniz görünümü elde edebilirsiniz. Aksesuar seçimi yaparken iddialı bir gelinlik modeli tercih ettiğiniz için çok abartılı olmayan takı, ayakkabı, gelin çiçeği ve duvak seçmenizi öneririz. Ancak eğer iddialı aksesuarlar kullanmak istiyorsanız sadece bir aksesuarınızı bu şekilde seçmenizi geri kalan aksesuarlarınızı sade seçmenizi öneririz.

 • Takı: Bu gelinlik modelindeki şüphesiz size en çok önereceğimiz takı taç olacaktır. Sonuçta prenses gelin olmak için taç gerekir öyle değil mi? Gelinliğinizin rengine bağlı olarak seçeceğiniz işlemeli bir taç tüm dikkatleri üzerinize toplamanızı sağlayacaktır.
 • Ayakkabı: Ayakkabı seçimi konusunda taşlı, parlak ve aşırı işlemeli ayakkabılardan uzak durmanızı öneririz. Zarif dantel işlemeli bir ayakkabı ile gelinliğinizin ihtişamını bozmayan bir görünüm elde edebilirsiniz.
 • Duvak: 2019 gelinlik modelleri arasından iddialı bir model seçtiğiniz için aşırı işlemeli olmayan bir duvak seçmenizi öneririz. Duvağınızın uzunluğuna ise saç modelinizi gözeterek karar vermeniz doğru olacaktır.
 • Gelin Çiçeği: Gelin çiçeğinizi sade bir renkten oluşacak şekilde seçmenizi öneririz. Aşırı büyük ve rengarenk bir gelin çiçeği görünümünüzü gölgeleyebilir.

Prenses Gelinlik Nereden Alınır?

Hayalimdeki Gelinlik ile bir prenses edasına kavuşmanızı sağlayacak prenses gelinlikler ve aksesuarlara ulaşabilirsiniz. RISE IN 19 kreasyonundaki pek çok gelinlik modelini inceleyerek istediğiniz özelliklere sahip olan prenses gelinlik modeline karar verebilir ve bu gelinlik modeli üzerinde istediğiniz gibi tadilat yaptırabilirsiniz. Hayalimdeki Gelinlik sizlerin en mutlu gününüzde kusursuz bir görünüme sahip olmanızı sağlamak için stil danışmanlığı, tadilat işlemleri ve daha pek çok hizmeti sizlere sunmaktadır.

No Comments

Leave a reply