kışın balayı

KIŞIN BALAYINDA NEREYE GİDİLİR

Kışın evlenenler soruyor, kışın balayında nereye gidilir? Hayalimdeki Gelinlik önerilerinden ilham alarak, mutluluğunuzu doyasıya yaşadığınız bir balayı geçirin .

Tatlı bir koşuşturmacanın bittiği anda kışın balayına nereye gidilir sorusundan hareketle, dinlenmek üzere kendinizi dingin bir yerde bulmak isteyeceksiniz. İşte, kış tercih edebileceğiniz balayı yerleri…

Tromso – Norveç

kışın balayı 1

Kış tatili sevenler buraya. Kış tatili seven çiftler dünyanın en güzel doğa olayı olan kuzey ışıklarını görmeye hazır mı? Mükemmel bir balayı rotasında mutlaka kuzey ışıkları olmalı. Büyüleyici bu anı asla unutmayacaksınız. Sihirli renklerin bir arada olduğu kuzey ışıklarında harika fotoğraflar çekebilirsiniz.

Norveç’te sizi sıradışı pek çok aktivite bekliyor. Kızağa binebilir, ağaç evlerde düğününüzü anımsayarak mutlu olabilirsiniz. Camdan dışarı baktığınızda sizi eşsiz bir kar manzarası karşılıyor. Bu manzara eşliğinde, romantizmin tadını çıkarabilirsiniz.

Prag – Orta Avrupa

kışın balayı 2

Sanatın merkezinde en güzel balayı nerede olur sorusunun yanıtıdır. Prag, sanatın merkezinde unutulmaz bir balayı yaşamanız için yeter. Katedrallerden müzelere, opera binalarına ve klasik müziğin doyasıya çalındığı sokaklara ulaşacaksınız. Müthiş bir doyum için tercihiniz Prag olabilir. Charles Köprüsü’nde güzel fotoğraflar çekinebilirsiniz. Tarihi Mala Strana’da St. Nicolas Kilisesi’ni ziyaret edebilirsiniz. hem tarihi, hem sanat dolu hem de büyüleyici bir balayı olacak.

RİSE İN 19 kreasyonu ile büyüleyici olan gelinliğiniz dışında, ikinci kere büyüleyici anlara tanıklık etme şansı elde edeceksiniz.

Bled Gölü – Slovenya

kışın balayı 3

Balayında gidilebilecek olan yerler arasında, kış ayını hafif şekilde geçirmek isteyenler de olabilir. Bunun için tercihinizi Bled Gölü’nden yana kullanabilirsiniz. Alp Dağları’nın heybetinin yansıdığı, gölün ışınlarında romantizmin tadına varıldığı bir balayı sizleri bekliyoruz. Adada 99 tane basamak var ve oradaki geleneğe göre damat, gelini bu merdivenlerden kucağında çıkarmak zorunda. Bu süre boyunca gelinin sessiz kalması gerekiyor.

Belize – Orta Amerika

kışın balayı 4

Egzotik bir balayı mı? Evet. O zaman tercihiniz elbette Belize. Orta Avrupa’nın en güzel yerlerinden biri. Balayı için yurt dışında nereye gidilir sorusunun yanıtı olabilir. Rahat ve macera dolu bir tatile çıkmanızı sağlıyor. Maya tapınaklarının ziyaret edilmesi, dünyanın tek jaguar koruma alanında yapılan romantik yürüyüşler, deniz kıyısında ettiğiniz sohbetler harika bir balayı geçirmenizi sağlayacaktır. Dünyanın ilini set resiflerinde geçireceğiniz günler balayınızın en güzel dakikaları olacak.

Hayalimdeki Gelinlik ile balayı fotoğraflarınızı paylaşmak isterseniz, çiftlere ilham vermek için yayınlamaktan çekinilmeyecektir. Mutluluk paylaştıkça çoğalır. Mutluluklar dileriz…

No Comments

Leave a reply