kusursuz güzellik

KUSURSUZ GÜZELLİK İÇİN ADIM ADIM

Hayatının en özel anını yaşayan gelinler, o gün ışık saçmak istiyor. Hayalinizde Gelinlik, hayallerinizin gerçekleşmesini ve ışıl ışıl olmanızı sağlıyor. Düğün zamanı yaklaşırken, kusursuz güzellik için yapmanız gerekenler belli.

Bakımlı Cilt

Cildinizin nasıl gözüktüğü çok önemli. Düğün hazırlıkları sırasında çok yorulacaksınız. Ancak cildinize bakmayı ihmal etmeyin. Hem dinlendirin hem de peelingler ile sağlıklı gözükmesi için uğraşın. Bu dönemde temiz kalmasına ayrıca bir özen gösterin. Koşuşturma sırasında terlediğiniz anlarda, temizliğin anında yapılması cilt sorunu yaşamamanız için önemlidir. Cildinizin pürüzsüz olması için gereken maske ve doğal bakım ürünlerini kullanabilirsiniz. Işık saçan bir görünüm için doğru beslenme koşullarının olması gerektiğini de unutmayın. Kusursuz gözüken bir cilt için yapılması gerekenler aslında çok basit.

Gözleriniz Mutluluğu Yansıtsın

kusursuz güzellik 2

Bu özel gününüzde elbette mutluluk gözlerinizden okunacak. Yorgunluktan kararmış olan göz altları ile bunu göstermek imkansız. Göz altı bakımınızın da en iyi şekilde yapılmasını sağlamalısınız. Doğal bakım ürünleri ile gözlerinizi dinlendirin. Hayalimdeki Gelinlik sayesinde, hem gelinliğinizin hem de bakışlarınızın aşkınızı yansıtmasını sağlayabilirsiniz.

RİSE İN 19 kreasyonunu inceleyerek, hayal ettiğinizden çok daha özel bir gece yaşayacağınıza emin olabilirsiniz.

Sağlıklı Dudaklar

kusursuz güzellik 3

Düğün organizasyonları yapılırken stres de olabilir. Ancak dudaklarınızın stresten kuruyup dökülmesine izin vermeyin. Sonuçta, dudaklarınızı ışıl ışıl parlatarak dikkat çeken bir makyaj yapabilirsiniz. Dudaklarınızın sağlıklı olması için bu süreçte nemlendirici kullanmaya dikkat etmelisiniz. Nude tonları tercih ederek, gelinliğinizdeki sadeliği dudaklarınıza da taşıyabilirsiniz. Moda olan sade ve toprak tonları gelin makyajı sırasında dudaklarınız için en doğru seçim olacaktır.

El Bakımı

kusursuz güzellik 4

El bakımında ilk akla gelen elbette tırnaklar. Zaman zaman moda olan ojeleri görmüşsünüzdür. Evlenen çiftler için gelinlere özel ojeler geliştirildi. Dilerseniz el bakımınızı bu süreçte yaptırıp, özel gününüzde ise orijinal tırnaklarınıza bakımın yapılmasını sağlayabilirsiniz. Ojeleriniz ile dikkatleri üzerinize çekebilirsiniz.

Son Hazırlıklar…

kusursuz güzellik 5

Yapılacaklar listesinde her şey tamam… yavaş yavaş sadece son hazırlıklar üzerinde odaklanacaksınız. Notların üzerini çizdikçe rahatladığınızı hissedeceksiniz. Neredeyse her şey hazır ve siz EVET diyeceğiniz o gün için her şeyin kusursuz olmasını sağladınız. Bundan güzel ne olabilir. Harika fotoğraflar çekinmek, eşsiz bir eğlence ile unutulmayacak anlar yaşamak size kalmış.

Unutulmaz gecenizde sizi yalnız bırakmayacak olan RİSE İN 19 Kreasyonu modellerini inceleyerek, hayallerinizin gerçekleşmesini sağlayabilirsiniz. Sadeliğiniz ile ışıltınızın bir arada olduğu modeller ile düğününüzü yapabilirsiniz.

No Comments

Leave a reply