Askılı A Kesim Gelinlik

RISEIN19X14

Sweet Witch

Renk: Kırık Beyaz

Ürün Özellikleri

Dantel Askılı

Transparan Beden

Tül Etek

Yaz/Bahar sezonu için uygundur.

Açıklama

Son yıllarda gelinlik modasının bir hayli gelişim gösterdiğini söyleyebiliriz. Moda gelişimi ile evlenen kadınların seçimleri de modaya uygun seçimler olmaya başladı. Bunların başında son yılların en fazla tercih edilen gelinlik modelleri arasında yer alan askılı a kesim gelinlik modelidir. Bu gelinlik modeli isminden de anlaşılacağı üzere A tipi bir gelinliktir. Görüntüsü oldukça zarif olan gelinliğin askılı olması gelinler tarafından beğeni topluyor. Dantel detayları genellikle üst kısmına yapılmış ve bu gelinlik türleri tercihe göre üst tarafı transparan dantel olarak seçilebilmektedir. Bunun yanı sıra fazla kabarık olmayan bir modeldir. Son zamanlarda çok fazla kabarık olmayan modeller tercih edilmektedir. Bu nedenle modelin çok fazla tercih edildiğini belirtebiliriz.  Genellikle bu gelinlik modelinin askı bölümü kalın askı olarak yapılır. Harika ve zarif bir görünümü yakalayabileceğiniz bir gelinlik modeli diyebiliriz.

Askılı (A) Kesim Gelinlik Fiyatları

 

Gelinlikler, modellere ve kalitelere göre değişkenlik gösterebilen düğün kıyafetleridir. Birçok gelin adayı son zamanlarda askılı a kesim gelinlik fiyatlarını merak etmektedirler. Çok fazla tercih edilen bu gelinlik türünün fiyat aralıkları belli durumlara göre değişmektedir. Öncelikle gelinliğinizi diktirmek mi yoksa satın almak mı istiyorsunuz? Buna karar vermeniz gerekmektedir. Eğer satın almayı düşünüyorsanız, dantel işlemeli olarak tercih edeceğiniz bir A kesim gelinlik türü piyasada ortalama olarak 2.000-12.000 TL aralığında değişkenlik gösterebilmektedir.

Ek bilgi

Teslimat ve İade

– Satın aldığınız ürüne ait iade/değişim talebinizi, teslim aldığınız günden itibaren 7 iş günü içinde bilgi@hayalimdekigelinlik.net e-posta hesabımıza
e-posta göndererek iletebilirsiniz.

– Kişiye özel hazırlanan ürünlerde iade ve değişim yapılmaz.

İncelemeler

Henüz inceleme yapılmadı.

“Askılı A Kesim Gelinlik” için yorum yapan ilk kişi siz olun

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir