Askılı Balo Tipi Prenses Gelinlik

RISEIN19X22

Sweet Witch

Renk: Ekru

Ürün Özellikleri

Dantel Askı

Kalp Yaka

Parlak Saten

Yoğun Dantel İşlemeli

Uzun Kuyruk

Tüm mevsimler için uygundur.

Açıklama

Gelinlik türleri, son yıllarda modanın gelişimi ile çok fazla artmaya başlamıştır. Bu nedenle gelinlik modelleri de gelin adaylarının isteklerine göre üretimi sağlanabilmektedir. Askılı balo tipi prenses gelinlik modeli de bunlar arasında yerini almaktadır. Bu model kabarık gelinlik severler için harika bir seçim olacaktır. Gelinliğin üst kısmı isminden de belli olduğu gibi tıpkı bir prensesi andıran görüntü ile dizayn edilmiştir. Aynı zamanda bu gelinliklerin uzun kuyrukları bulunmaktadır. Prenses modellerin dantel işlemeleri olmazsa olmazdır. Kuyruk bölümündeki işlemelerde gelinliği asil ve havalı olarak göstermektedir. Bu gelinliklerin içinde tam da bir prenses gibi görünmeniz mümkündür. Çünkü masallardaki gibi bir gelinlik modeli diyebiliriz.

 

Askılı Balo Tipi Prenses Gelinlik Fiyatları

Her gelinlik türünün kendi içinde fiyat aralıkları bulunmaktadır. Bu fiyatlar marka, model ve gelinliğin kalitesine göre değişkenlik göstermektedir. Gelin adaylarının seçimleri doğrultusunda fiyat aralıkları ortaya çıksa da askılı balo tipi prenses gelinlik fiyatları olarak sizlere piyasadaki fiyatlardan bahsetmek isteriz. Bu modeller öncelikle kalın askılı ya da dantelin fazla kullanılıp kullanılmadığına göre fiyatları değişmektedir. Aynı zamanda kabarık olup olmaması durumu da fiyatları etkilemektedir. Piyasada ise 4.000- 9.000 TL civarında fiyat aralıkları ile satışa sunulan gelinlik türleridir. Tabi ki bu fiyat aralıkları belli durumlara göre de yükselebilmektedir. Sizlere sunmuş olduğumuz fiyat aralığı ortalama fiyat aralığıdır.

Ek bilgi

Teslimat ve İade

– Satın aldığınız ürüne ait iade/değişim talebinizi, teslim aldığınız günden itibaren 7 iş günü içinde bilgi@hayalimdekigelinlik.net e-posta hesabımıza e-posta göndererek iletebilirsiniz. Kişiye özel hazırlanan ürünlerde iade ve değişim yapılmaz.

İncelemeler

Henüz inceleme yapılmadı.

“Askılı Balo Tipi Prenses Gelinlik” için yorum yapan ilk kişi siz olun

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir