Askılı Dantel İşlemeli Prenses Gelinlik

RISEIN19X32

White Angel

Renk: Ara Krem

Ürün Özellikleri

Boncuk Püsküllü

İşlemeli Askı

Yoğun Dantel İşlemeli

Kalp Yaka

Hacimli Büzgülü Etek

Tüm mevsimler için uygundur.

Açıklama

Dantel işlemeler son zamanlarda çoğu gelinin tercih etmiş olduğu işleme türlerindendir. Danteller gelinliklere farklı bir hava vererek daha şık ve zarif bir görüntüyü ortaya çıkarmaktadır. Askılı dantel işlemeli prenses gelinlik modelleri de dantel severlerin tercih edebileceği şıklıkta gelinliklerdir. Bu gelinlik türleri kabarık olarak satışa sunulabilen ve görüntü olarak da harika bir zarifliği ortaya çıkarmaktadır. Üst tarafının danteller ile süslenmesi ve askılarında genellikle dantel detayının kullanıldığı gelinlik türleridir. Bu türler kabarık olarak sunulan türlerdir. Ve arkaya doğru kuyruklu da olabilmektedir. Harika bel detayı ve bele oturan görüntüsüyle zarif ve kuğu gibi olmanıza yardımcı olacak bir gelinliktir. Dantel detayları alt taraflara kadar uzanmaktadır.

 

Askılı Dantel İşlemeli Prenses Gelinlik Fiyatları

Gelinlikler birçok duruma göre fiyat aralıklarına ayrılan düğün kıyafetleridir. Çok geniş kategoride bulunan gelinliklerin birçok türü vardır. Bunlardan bir tanesi de askılı dantel işlemeli prenses gelinlik modelleridir. Bu modeller gelinliğin detayına, modeline, markasına, dantel yoğunluğuna göre fiyat aralıklarına ayrılabilmektedir. İstekleriniz doğrultusunda fiyat teklifi alabileceğiniz modellerdir. Modellerin genellikle kabarık türleri bulunmaktadır.  Gelinliğin kabarıklığı ve hafif kabarık olması ya da dantel detaylarının fazla olması fiyatta belirleyici olabilmektedir. Piyasada orta fiyatlarda bu gelinliklerin fiyat aralıkları 3.000- 12.000 TL aralığında değişkenlik göstermektedir. Tabi ki gelinliğinizin ekstra isteklerinize göre de fiyat aralığı farklılaşacaktır.

Ek bilgi

Teslimat ve İade

– Satın aldığınız ürüne ait iade/değişim talebinizi, teslim aldığınız günden itibaren 7 iş günü içinde bilgi@hayalimdekigelinlik.net e-posta hesabımıza e-posta göndererek iletebilirsiniz.
– Kişiye özel hazırlanan ürünlerde iade ve değişim yapılmaz.

İncelemeler

Henüz inceleme yapılmadı.

“Askılı Dantel İşlemeli Prenses Gelinlik” için yorum yapan ilk kişi siz olun

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir