Askılı Dar Kesim Gelinlik

RISEIN19X15

Bold Jane

Renk: Ara Krem

Ürün Özellikleri

Dantel Aralıklı

Kalp Yaka

Dantel Askılı

Tüm mevsimler için uygundur.

Açıklama

Gelinlik seçimi yaparken birçok gelinlik modelini gelinler kendi vücut biçimlerine ve zevklerine göre seçmektedirler. Dar kesim gelinlik severler için vücudunuzu ortaya çıkaran ve zarif bir görüntüyü yakalayabileceğiniz bir gelinlik türüdür diyebiliriz. Askılı dar kesim gelinlik modeli vücudu tam saran ve bacak bölümüne kadar uzanıp bacak bölümünden sonra kloş olarak gelen bir modeldir. Genellikle askılı olarak tercih edilen ve askı bölümünden başlayarak dantel kullanılabilen bir türdür. Bunun yanı sıra straplez olarak da tercih edilebilir. Bu model fiziğine güvenen gelinlerin tercihi olabilir. Çünkü vücudu saran bir modeldir. Arka tarafı kuyruklu olarak uzanan bir gelinlik türüdür. Bunun yanı sıra kuyruksuz modelleri de vardır.

 

Askılı Dar Kesim Gelinlik Fiyatları

Gelinlikler birçok türe ayrılabilmektedir. Kabarık ve dar kesim olarak çeşitler vardır. Askılı dar kesim gelinlik bunlardan bir tanesidir.  Bu model markasal, model, kaliteye göre fiyat aralıklarına göre değişmektedir. Dar kesim de olsa fiyat aralıkları gelinliğin gipür ve dantel detayına göre fiyat aralıklarına göre değişmektedir. Bu gelinlikler piyasada kaliteli olarak nitelendirilebilecek dar kesim gelinlik fiyat aralıkları 2.000-14.000 TL aralığında değişmektedir. Bunun yanı sıra fiyatları dikim şeklinde yaptıracağınız gelinliklerde farklı fiyat aralıklarında teklifler alabilirsiniz. Dikim olarak sunulan gelinlikler farklı fiyatlarda sizlere sunulmaktadır. Özel istek ve dikim dizaynına göre yapıldığı için piyasadaki ortalama fiyatlardan farklı olacaktır.

Ek bilgi

Teslimat ve İade

– Satın aldığınız ürüne ait iade/değişim talebinizi, teslim aldığınız günden itibaren 7 iş günü içinde bilgi@hayalimdekigelinlik.net e-posta hesabımıza
e-posta göndererek iletebilirsiniz.

– Kişiye özel hazırlanan ürünlerde iade ve değişim yapılmaz.

İncelemeler

Henüz inceleme yapılmadı.

“Askılı Dar Kesim Gelinlik” için yorum yapan ilk kişi siz olun

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir