Askılı Kabarık Prenses Balo Tipi Gelinlik

RISEIN19X10

White Angel

Renk: Kırık Beyaz

Ürün Özellikleri

Kalp Yaka

Dantel Askılı

Saten ve Tül Kombini

Tüm mevsimler için uygundur.

Açıklama

Gelinlik modellerinin birçok türü bulunmaktadır. Kabarık model severler için askılı kabarık prenses balo tipi gelinlik modelleri bulunmaktadır. Bu model oldukça şık ve adından da anlaşılacağı gibi prenses görünümü kazanmanıza yardımcı olacak bir gelinlik türüdür. Öncelikle gelinliğin üst kısmının gipürler ile ve danteller ile süslenip askıları dâhil olmak üzere süslü bir şekilde dizayn edilen gelinlik türleridir.

Aşağı doğru kabarık bir şekilde uzanan gelinlik, arkası uzun olarak gelmektedir. Hayallerinizdeki gelinlikleri bu modelde bulabilirsiniz. Çünkü görüntü olarak prenses model olan bir gelinlik olduğu için harika bir görünüm yakalayabileceksiniz. Bu gelinliklerin sırt kısmı ise transparan ya da kapalı model olarak tercih edilebilir. En fazla askılı modeller tercih edilse de kolsuz olarak satışa sunulabilen modellerdir.

Askılı Kabarık Prenses Balo Tipi Gelinlik Modelleri

Prenses balo tipi olarak gelinlik modeli oldukça çoktur. Öncelikle askılı kabarık prenses balo tipi gelinlik modellerinden sizlere bahsetmek isteriz. Öncelikle bu modellerin az kabarık ve çok kabarık olarak ayrıldığını belirtmek isteriz. Bunun yanı sıra üst kısmı kalın askı ya da ince askı olarak sunulabilmektedir. Bu modellerin üst kısmının dantel ve gipürler ile uzun kollu olarak dizayn edilebilen modelleri de vardır. Kolsuz modeller ve düşük kol olarak prenses modeller bulunmaktadır. fakat bu modellerin en fazla tercih edileni kabarık modeller olarak ifade edilebilir.

Ek bilgi

Teslimat ve İade

– Satın aldığınız ürüne ait iade/değişim talebinizi, teslim aldığınız günden itibaren 7 iş günü içinde bilgi@hayalimdekigelinlik.net e-posta hesabımıza
e-posta göndererek iletebilirsiniz.

– Kişiye özel hazırlanan ürünlerde iade ve değişim yapılmaz.

İncelemeler

Henüz inceleme yapılmadı.

“Askılı Kabarık Prenses Balo Tipi Gelinlik” için yorum yapan ilk kişi siz olun

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir