Askılı Kalp Yaka A Kesim Gelinlik

RISEIN19X07

Sweet Witch

Renk: Ara Krem

Ürün Özellikleri

Kalp Yaka

Şifon Etek

İşlemeli Dantel

A Kesim

Açıklama

Gelinlik modelleri arasında en fazla tercih edilen modellerden biri olan askılı kalp yaka A kesim gelinlik göğüs kısmı kalp şeklini andıran ve askıları hafif kalın olan bir modeldir. Bu model oldukça zarif bir modeldir. Bu modelin sırt detayı oldukça şık bir şekilde dantel askıların birleşimi ile yapılmış olan bir modeldir. Fazla kabarık olmayan ve A şeklinde uzanan bir modeldir. Çok fazla kabarık model sevemeyen gelinlerimiz tercih edebilir. A kesim gelinlik modelinin arka tarafa doğru kuyruk şeklinde gelmektedir. Zarif bir model olduğu için kuğu gibi olacağınızdan emin olabilirsiniz. Sade bir inci ile süsleyebileceğiniz gelinliğinizi sadelikten hoşlanıyorsanız seçebilirsiniz.

Askılı Kalp Yaka A Kesim Gelinlik Modelleri

 

Askılı olarak gelinlik türleri arasında yer alan kalp yaka gelinlik modelleri kendi içinde çeşitlere ayrılmaktadır. Askılı kalp yaka A kesim gelinlik olarak bu modellerin, kalp yaka modelleri ile sunularak bu modellerin gelinliğe göre dizayn edildiğini belirtmek doğru olacaktır. Askıları bazı modellerde şeffaf bazılarında kalın dantelli olarak sunulmaktadır. Bazı modeller ise askısız kalp yaka olarak satışa sunulmaktadır.  Zarif bir model olduğunu ve sadelikten hoşlananlar için kabarık olmayan kalp yaka modellerin seçilebileceğini belirtmek doğru olacaktır. Aynı zamanda bu modeller sırt detayı oyuk bir şekilde de satışa sunulabilmektedir. A kesim olduğu için genellikle fazla kabarık olmayan modellerdir.

Ek bilgi

Teslimat ve İade

– Satın aldığınız ürüne ait iade/değişim talebinizi, teslim aldığınız günden itibaren 7 iş günü içinde bilgi@hayalimdekigelinlik.net e-posta hesabımıza
e-posta göndererek iletebilirsiniz.

– Kişiye özel hazırlanan ürünlerde iade ve değişim yapılmaz.

İncelemeler

Henüz inceleme yapılmadı.

“Askılı Kalp Yaka A Kesim Gelinlik” için yorum yapan ilk kişi siz olun

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir