Askılı Kedi Yaka Balık Gelinlik

RISEIN19X05

Pretty Lady

Toz Pembe

Ürün Özellikleri

Kedi Yaka

Dantel Askılı

Dar kesim

Uzun Kuyruklu

Yoğun İşlemeli Komple Dantel

İki Parça Etek

Tüm mevsimler için uygundur.

Açıklama

Gelinlik modelleri arasında yer alan kedi yaka gelinlikler, kalp yaka gelinlikleri andıran modellerdir. Askılı kedi yaka balık gelinlik modeli olarak satışa sunulan ürünler, kalp yaka modele göre daha derin gelen bir yaka modeline sahiptir. Bu modeller harika bir görüntüye sahip olan gelinlik modelleridir. Vücudu saran bir formda balık model şeklinde tasarım sağlanan bir model olarak kuyruklu olarak uzanmaktadır. Askısız kalın askı olarak gelmektedir. Modelin zarifliği ve güzelliği ile birçok gelin tarafından tercih edilen bir modeldir. Çok ağır ve şık bir görüntüye sahip olmak isterseniz bu modelleri tercih edebilirsiniz. Askılarının gipür ve dantel tasarımları oldukça şık bir görüntüyü ortaya çıkarmaktadır.

Askılı Kedi Yaka Balık Gelinlik Modelleri

 

Kedi yaka olarak bilinen gelinlik modelleri V yaka olarak da ifade edilebilir. Bu modellerin kendi içinde birçok türü bulunmaktadır. Askılı kedi yaka balık gelinlik olarak öncelikle kedi yaka olarak yapılan bir gelinlik modelinin askısı kalın ya da ince askı olarak tasarım sağlanabilen modelleri vardır. Bunun yanı sıra balık model ya da A kesim olarak yapılan modeller de vardır. Bu modellerin kol kısmı tül ya da gipür şeklinde uzun kollu olarak da satışa sunulabilmektedir.  Tercihe göre kuyruklu ve kuyruksuz olarak tercih edilebilecek modeller vardır. Ancak genellikle kuyruklu olarak kedi yakalı balık gelinlikler sunulmaktadır.

Ek bilgi

Teslimat ve İade

– Satın aldığınız ürüne ait iade/değişim talebinizi, teslim aldığınız günden itibaren 7 iş günü içinde bilgi@hayalimdekigelinlik.net e-posta hesabımıza
e-posta göndererek iletebilirsiniz.

– Kişiye özel hazırlanan ürünlerde iade ve değişim yapılmaz.

İncelemeler

Henüz inceleme yapılmadı.

“Askılı Kedi Yaka Balık Gelinlik” için yorum yapan ilk kişi siz olun

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir