Askılı Transparan Yaka Kabarık Prenses Gelinlik

RISEIN19X08

White Angel

Renk: Kırık Beyaz

Ürün Özellikleri

Transparan Yaka Detayı

Kalp Yaka

Yoğun El İşlemesi

Simli Prenses Tül Etek

Tüm mevsimler için uygundur.

Açıklama

Gelinlik denildiğinde genellikle model seçimlerinde kabarık olan modeller tercih edilmektedir. bu modellerden bir tanesi de askılı transparan yaka kabarık prenses gelinlik modelleri olarak ifade edilebilir. Dekolte severlerin tercih edebileceği bir model olduğunu belirtebiliriz.  Bu gelinliklerin, ön kısımları göbeğe kadar göğüs kısmının ortasından transparan olarak uzanmaktadır. Alt kısmı kabarık olarak gelen modellerdir. Arka kısmı yine sırt kısmının açık olarak transparan yapıldığı bir modeldir. Uzun kuyruklu olarak sunulan gelinlik modelleri arasında yerini alan bu gelinliklerin askıları ise kalın askı olarak tercih edilmektedir. Çok şık ve zarif gelinlikler olduğunu belirtebiliriz. Aynı zamanda prenses görüntüyü yakalayabileceğiniz salon gelinliği olarak rahatlıkla tercih edilebilecek bir gelinlik türüdür.

Askılı Transparan Yaka Kabarık Prenses Gelinlik Modelleri

Transparan model sevenler için en fazla tercih edilen gelinlik modelleri arasında askılı transparan yaka kabarık prenses gelinlik modelleri bulunmaktadır. Bu modeller kendi içinde modellere ayrılmaktadır. Öncelikle yaka kısmının derin bir dekolte şeklinde ya da transparan olarak tül ve gipürler ile teni belli eden bir tasarımda yapıldığı gelinlik modelidir. Transparan detaylardan hoşlananlar için yaka transparanlıkları ile düşük kol, uzun kol gipür ya da dantelli ya da kolsuz modelleri de bulunmaktadır. Bu modeller kabarık olarak tercih edilmektedir. Ve genellikle kabarık olarak satışa sunulmaktadır. Kabarıklıkları ise çok kabarık ya da hafif kabarık olarak tasarım sağlanabilmektedir.

Ek bilgi

Teslimat ve İade

– Satın aldığınız ürüne ait iade/değişim talebinizi, teslim aldığınız günden itibaren 7 iş günü içinde bilgi@hayalimdekigelinlik.net e-posta hesabımıza
e-posta göndererek iletebilirsiniz.

– Kişiye özel hazırlanan ürünlerde iade ve değişim yapılmaz.

İncelemeler

Henüz inceleme yapılmadı.

“Askılı Transparan Yaka Kabarık Prenses Gelinlik” için yorum yapan ilk kişi siz olun

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir