Beyaz Kısa Kollu Bolero

RISEIN19X01

Hayalimdeki Gelinlik

Renk: Beyaz

Ürün Özellikleri

Gelinliklerinizi ve abiyelerinizi beyaz kürk bolero ile tamamlayabilirsiniz.

Açıklama

Bolerolar çok çeşide ayrılmaktadır. Bolerolar gelinlikler ya da abiyelerin üstüne sık kullanılan aksesuarlar arasında yer almaktadır. Beyaz kısa kollu bolero modelleri tüylü modeller ya da tüysüz modeller olarak ayrılabilmektedir. Beyaz kürk olarak özellikle gelinliklerin üstüne giyilen bele kadar gelen ve ortasında bronş bulunan modeller gelinliklerin üstüne tercih edilmektedir. Tüylü olması kışın kullanılabileceğini göstermektedir. Abiyelerin üzerine ise abiyelerin renginde bolero türleri bulunmaktadır. Bunlarda yine tüylü olarak ya da tüysüz olarak tasarlanmaktadır. Ortasında bronş bulunmayan modellerde vardır. Örnek olarak ortasında bronş değil düğme kullanılan modelleri de vardır. Abiye ya da gelinliklerinizin modeline göre bolero seçiminizi rahatlıkla yapabilmeniz mümkündür.

Beyaz Kısa Kollu Bolero Modelleri

Bolero modelleri genellikle gelinlikler için tasarlansa da farklı abiye modellerinin üstlerine de giyilmektedir. Model olarak beyaz kısa kollu bolero modellerinin tüylü ya da tüysüz modeller olarak ayrıldığını belirtmek doğru olacaktır. Özellikle tüylü modeller gelinliklerin üstlerine sık giyilen ve bronşlu olan modellerdir. Göğüs ortasında bulunan bronş ve bu bronşların farklı türlerinin bulunması model farklılıklarını da beraberinde getirmektedir. Tüysüz modeller de yine bolero türlerin de bulunmaktadır. Yakalı ya da yakasız olarak sunulan şık ve zarif bir görüntü sunan bolerolar üşümemek adına gelinliklere farklı bir hava katmaktadır. Bunun yanı sıra aksesuar olarak da kullanım sağlanabilmektedir. Bronş olmazsa düğme ya da farklı bir aksesuar ile tutturulabilir.

Ek bilgi

Teslimat ve İade

– Satın aldığınız ürüne ait iade/değişim talebinizi, teslim aldığınız günden itibaren 7 iş günü içinde bilgi@hayalimdekigelinlik.net e-posta hesabımıza
e-posta göndererek iletebilirsiniz.

– Kişiye özel hazırlanan ürünlerde iade ve değişim yapılmaz.

İncelemeler

Henüz inceleme yapılmadı.

“Beyaz Kısa Kollu Bolero” için yorum yapan ilk kişi siz olun

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir