Beyaz Sıfır Kol Bolero

RISEIN19X01

Hayalimdeki Gelinlik

Renk: Beyaz

Ürün Özellikleri

Gelinliklerinizi ve abiyelerinizi beyaz kürk bolero ile tamamlayabilirsiniz.

Açıklama

Bolerolar, gelinliklerin üstlerine giyilen olmazsa olmaz aksesuarlar arasında yerini almaktadır. Beyaz sıfır kol bolero modelleri, özellikle kışın düğün yapanlar için harika bir görüntü ile gelin adaylarının karşısına çıkmaktadır. Sıfır kol olması kolay kullanımı da beraberinde getirmektedir. Bu modellerin orta kısmı boş olabilmektedir. Fakat bronşla da bazı modeller tutturulmaktadır. Tüylü modeller fazlaca tercih edilirken, yaz aylarında tüysüz modeller de tercih edilmektedir. Sırta atılan bir şal gibi sıfır kol boleronun duruşu bulunmaktadır. Oldukça şık ve zarif bir görüntü sunan bir model diyebiliriz. Beyaz olmasının yanı sıra abiyeler için de farklı renklerde kullanımı sağlanan bolero modelleri bulunmaktadır. Ancak genellikle düğünler için gelinliklerin üstüne sık kullanılmaktadır.

Beyaz Sıfır Kol Bolero Modelleri

Bolero modelleri arasında bulunan beyaz sıfır kol bolero ürünleri, kendi içinde de farklı modellere ayrılmaktadır. Öncelikle bu modeller tüylü olsa da tüysüz olarak da satışa sunulan türler vardır. Sırta atılan bir model olsa da yakalı veya yakasız şekilde tasarlanabilmektedir. Şık tasarımlar ile sunulan bolero modelleri öncelikle gelinlikler olmak üzere farklı elbise ve abiyelerin üzerine de giyilmektedir. Beyaz olanlar genellikle gelinlikler için kullanılıyor diyebiliriz. Bu bolero türleri düğmeli ya da düğmesiz modellerle sunulabilmektedir. Bazı durumlarda düğmelerin yerini bronşlar alabilmektedir. Bronşlar daha parlak ve şık bir görünüme kavuşmanıza yardımcı olacaktır diyebiliriz.

Ek bilgi

Teslimat ve İade

– Satın aldığınız ürüne ait iade/değişim talebinizi, teslim aldığınız günden itibaren 7 iş günü içinde bilgi@hayalimdekigelinlik.net e-posta hesabımıza
e-posta göndererek iletebilirsiniz.

– Kişiye özel hazırlanan ürünlerde iade ve değişim yapılmaz.

İncelemeler

Henüz inceleme yapılmadı.

“Beyaz Sıfır Kol Bolero” için yorum yapan ilk kişi siz olun

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir