Dantel Motifli Straplez A Kesim Gelinlik

RISEIN19X18

Sweet Witch

Renk: Ara Krem

Ürün Özellikleri

Yoğun İşlemeli Üst Beden

Simli Büzgülü Tül Etek

Yoğun Dantelli Etek Kenarları

Tüm mevsimler için uygundur.

Açıklama

Straplez modeller birçok elbise, bluz türlerinde kullanıldığı gibi gelinlik modellerinde de kullanımı sağlanmaktadır. Straplez modeller, birçok gelin tarafından özellikle seçilmekte ve tercih edilmektedir. Dantel motifli straplez A kesim gelinlik ürünleri, kolsuz olarak göğüs kısmı kalp yaka, kedi yaka, ya da düz yaka olarak tasarım sağlanan gelinlik modelleridir. Kolsuz olması gelinliğe farklı bir hava katmaktadır. Etek formu olarak A form ya da kabarık olarak tercih edilebilen ve bu şekilde satışa sunulabilen gelinlik türleridir. Bu gelinlikler, kuyruklu olarak tasarım sağlanan türlerdir. Dantel göğüs kısmından başlayarak etek kısımlarına kadar uzanmaktadır. Bu da gelinliğe çok farklı bir güzellik katmaktadır.

Dantel Motifli Straplez A Kesim Gelinlik Modelleri

 

Dantel motif hemen hemen her gelinlik modelinde kullanılan bir detaydır. Bu detay, dantel motifli straplez A kesim gelinlik modellerinde de sık kullanılmaktadır. Bu formdaki gelinlikler kendi içinde farklı olarak tasarım şekillerine ayrılmaktadır. Straplez modellerin farklı formları bulunmaktadır. Öncelikle V yaka olarak derin dekolteli modeller bulunmaktadır. Bunun yanı sıra kedi yaka, kalp yaka olarak yaka modelleriyle tasarım sağlanan gelinlik modelleri vardır. Dantel detayları ise yaka kısımları ve aynı zamanda bel kısımlarında yoğun olarak kullanılmaktadır. Ve gelinliğin etek uçlarında kullanılarak gelinliğe farklı bir form kazandırılmaktadır. Fazla kabarık olmayan bu gelinlik modelleri, sırt dekolteli de olabilmektedir.

 

Ek bilgi

Teslimat ve İade

– Satın aldığınız ürüne ait iade/değişim talebinizi, teslim aldığınız günden itibaren 7 iş günü içinde bilgi@hayalimdekigelinlik.net e-posta hesabımıza
e-posta göndererek iletebilirsiniz.

– Kişiye özel hazırlanan ürünlerde iade ve değişim yapılmaz.

İncelemeler

Henüz inceleme yapılmadı.

“Dantel Motifli Straplez A Kesim Gelinlik” için yorum yapan ilk kişi siz olun

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir