Drama Etek Straplez Dar Kesim Gelinlik

RISEIN19X12

Bold Jane

Renk: Kırık Beyaz

Ürün Özellikleri

Dantel İşlemeli

Straplez

Kalp Yaka

Tüm mevsimler için uygundur.

Açıklama

Gelinlikler, dar kesim ya da kabarık olarak ayrılabilmektedirler. Eğer vücudu saran modellerden hoşlanıyorsanız, drama etek straplez dar kesim gelinlik modelleri tam da size göre modellerdir. Bu gelinlikler vücudu kalçaya kadar saran, straplez formda dizayn edilmiş kalçadan sonra etek kısımları kabarık şekilde yapılmış olan modellerdir. Bu modeller oldukça zarif gelinlik türleridir. Arkası kuyruklu olarak tasarımı sağlanan gelinlik türleridir. Genellikle ön kısmı kalp yaka olarak tasarım sağlansa da farklı yaka tipleriyle de tasarım edilmektedir. İçinde harika bir görüntü yakalayabileceğiniz bir gelinlik modelidir. Özellikle fiziğine güvenen gelinler için biçilmiş kaftan diyebiliriz. Sırt kısmı düz gelerek tasarımları sağlansa da derin dekolte severler için derin sırt dekoltesi ile tasarlanan gelinlikler de vardır.

Drama Etek Straplez Dar Kesim Gelinlik Modelleri

 

Drama modellerin genellikle yaka kısımları değişkenlik göstermektedir. Straplez olarak uzanan dar kesim ve vücuda yapışan aynı zamanda hoş bir görüntü yakalanan modellerdir. Drama etek straplez dar kesim gelinlik modelleri, kalp yaka, V yaka, derin sırt dekolteli, drama eteklerin daha hareketsiz olarak inmesi gibi durumlara göre modellere ayrılmaktadır. Bu modeller gelinlerin tercihlerine bırakılmaktadır. Sade bir inci ile zarif bir görüntü yakalayabileceğiniz bir gelinlik modeli diyebiliriz. Bu modeli, kendi içinde farklı modellerde seçebilirsiniz. Bu gelinliklerde dantel, gipür ya da tüy detayları farklı tasarımlarda da istenebilen drama modeller vardır.

Ek bilgi

Teslimat ve İade

– Satın aldığınız ürüne ait iade/değişim talebinizi, teslim aldığınız günden itibaren 7 iş günü içinde bilgi@hayalimdekigelinlik.net e-posta hesabımıza
e-posta göndererek iletebilirsiniz.

– Kişiye özel hazırlanan ürünlerde iade ve değişim yapılmaz.

İncelemeler

Henüz inceleme yapılmadı.

“Drama Etek Straplez Dar Kesim Gelinlik” için yorum yapan ilk kişi siz olun

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir