Ekvator Gülleri Gelin Buketi

RISEIN19X01

Hayalimdeki Gelinlik

Ürün Özellikleri

Pembe ve beyaz tamamen doğal tonlarda olan ekvator güllerinin güzel bir uyumu olan gelin buketi.

Açıklama

Gelinler genellikle çiçeksiz yapamazlar. Kimi gelin beyaz yapma çiçek tercih ederken kimi gelinler ise renkli çiçekler tercih edebilmektedir. Çiçek gelinliğin ya da nişanlığın süsü olarak ifade edilebilir. Ekvator gülleri gelin buketi olarak satışa sunulan gelin çiçekleri ise pembe ve beyaz renklerde tamamı doğal bir ton ile satışa sunulan ve ekvator gül özelliği ile güzel ve ahenkli bir görünüm sunmaktadır. Yapma bir çiçek olsa da canlı renkler ile sunulması birebir aynı gibi bir görüntü vermektedir. harika bir uyum ile gelinliklere ya da nişanlıklara uyum sağlayan çiçeklerdir. Özellikle ekvator çiçekleri gelinler tarafından çok sık seçilen ve tercih edilen güllerdir.

Ekvator Gülleri Gelin Buketi Modelleri

 

Bu gelin buketleri güller ile yapılsa da farklı konseptler ile gelin adaylarının seçimine bırakılmaktadır. Öncelikle kırmızı ve beyaz tonlardaki çiçekler, kurdele ve inciler ile süslenmiş bir şekilde tasarlanmıştır. Gül renkleri pembe ve beyaz olarak da sunulmaktadır. Kurdeleler ve inciler gelinliğin seçimine uygun olarak yapılabilir ve aynı zamanda nişanlık için kullanılacaksa renk uyumu nişanlığa da sağlanabilmektedir. İnci detayı ise gelin adaylarının isteklerine göre kullanılabilir ya da tercih edilmeyebilir. Fakat genellikle incili modeller oldukça sık bir şekilde tercih edilmektedir. Ekvator gülleri gelin buketi farklı bir zarifliğe sahip olduğu için ise bu modellerdeki güller oldukça fazla tercih edilmektedir. Görünüm olarak canlı ve oldukça şıktır.

Ek bilgi

Teslimat ve İade

– Satın aldığınız ürüne ait iade/değişim talebinizi, teslim aldığınız günden itibaren 7 iş günü içinde bilgi@hayalimdekigelinlik.net e-posta hesabımıza
e-posta göndererek iletebilirsiniz.

– Kişiye özel hazırlanan ürünlerde iade ve değişim yapılmaz.

İncelemeler

Henüz inceleme yapılmadı.

“Ekvator Gülleri Gelin Buketi” için yorum yapan ilk kişi siz olun

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir