Erengül Gelin Buketi

RISEIN19X01

Hayalimdeki Gelinlik

Ürün Özellikleri

Üç farklı renkte erengüller ile hazırlanan gelin buketi.

Açıklama

Gelin buketleri farklı konseptlerde ve farklı çiçek türleri ile hazırlanmaktadır. Öncelikle bunlardan bir tanesi de eren gül severler için eren gül gelin buketi olmaktadır. İri güller olarak bilinen eren güller, harika bir göz zevki sunmaktadır. Beyaz, pembe, kırmızı renkte deki güller ile hazırlanarak aynı zamanda yeşil yaprakların katmış olduğu doğallık ile gelinliklerinize harika bir aksesuar olarak elinize alabilirsiniz. Bu buketler, hazır ile dalları kapatılarak ve aynı zamanda inciler ile süslenerek hazırlanan buketlerdir. Aynı zamanda kurdeleler ile de süsleme işlemleri sağlanabilmektedir. tercihlere göre tasarım ve dizayn işlemleri yapılabilmektedir. Sadece gelinliklerin üzerine değil nişanlık ve söz günlerinde elbiselere uygun olarak da yapılabilen buketlerdir.

Eren gül Gelin Buketi Modelleri

 

Model olarak farklı konseptlerde buketler elde edilerek eren güllerden harika buketler meydana getirilmektedir. İri güller olmasından kaynaklı olarak farklı türden çiçeklere ihtiyaç duyulmadan bu çiçek türlerinden farklı farklı modeller çıkarılabilmektedir. Öncelikle eren gül gelin buketi modelleri olarak farklı gül renkleri ile aranjman hazırlanarak, daha sonra ise hasır ile dallar kapatılabilir ve inciler ile buket süslenebilir. Bunun yanı sıra ise kurdele, ve farklı renklerdeki süslemeler kullanılarak çiçeğe farklı bir hava katılabilmektedir. Bu gül türleri oldukça göz dolduran güller olduğu için tek başına bile harika bir görüntüye sahiptir. Aranjman yapılırken ince jipsolar kullanılarak farklı konseptler hazırlanarak gelinlerin isteklerine göre buket şekilleri yapılabilmektedir.

Ek bilgi

Teslimat ve İade

– Satın aldığınız ürüne ait iade/değişim talebinizi, teslim aldığınız günden itibaren 7 iş günü içinde bilgi@hayalimdekigelinlik.net e-posta hesabımıza
e-posta göndererek iletebilirsiniz.

– Kişiye özel hazırlanan ürünlerde iade ve değişim yapılmaz.

İncelemeler

Henüz inceleme yapılmadı.

“Erengül Gelin Buketi” için yorum yapan ilk kişi siz olun

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir