İnci Detaylı Gelin Tacı

RISEIN19X01

Hayalimdeki Gelinlik

Renk: Kırık Beyaz

Ürün Özellikleri

İnci görünümlü taşlardan oluşan, kırık beyaz gelin tacı.

Açıklama

Gelinliklerin üstüne kullanılan aksesuarlardan biri olan taçlar, gelinlerin olmazsa olmaz aksesuarlarındandır. İnci detaylı gelin tacı ise bunlardan bir tanesidir. İnci şıklığının ve zarifliğinin taçtaki tasarım ile birleşmesi ortaya müthiş bir zarafet çıkarıyor. Bu taç modeli inci yoğunluklu olarak dizayn edilen ve gümüş renkli olarak parıltılı bir şekilde gelinliği tamamlayan bir modeldir. Özellikle prenses tipi gelinlik modelleri için harika seçimler olarak seçilebilen türlerdendir. Şık ve zarif görüntüsü gelinliği tamamlayan inci detaylarıyla harika yapılan bir gelin başı üzerinde şıklığınızı tamamlayacak. İnci severler için tercih edilebilecek olan bir taç türüdür. Genellikle büyük modeller olsa da tercihler doğrultusunda daha ufak taç türleri de bulunmaktadır.

İnci Detaylı Gelin Tacı Modelleri

 

İncili olarak dizayn sağlanan bir model çeşitliliği sunan taç türleri arasında yerini almaktadır. Öncelikle inci detaylı gelin tacı modelleri kendi içinde farklı türlere ayrılmaktadır. İnci yoğunluğu fazla olan modellerin yanı sıra inci yoğunluğu az olan taç türleri de vardır. Örneğin, ara ara yapılan inci detayı farklı bir tasarımla gelin adaylarının karşısına çıkmaktadır. Tacın ortasına konan inciler ve yanlarına doğru daha sade gelen bir parıltıyla dizayn edilen taç türleri de vardır. Bunun yanı sıra büyük taçlardan hoşlanan gelinler için inci yoğunluğu çok olan taçlar tercih edilmektedir. parıltılı detaylar ile inciler ortaya çıkarılmaktadır.

Ek bilgi

Teslimat ve İade

– Satın aldığınız ürüne ait iade/değişim talebinizi, teslim aldığınız günden itibaren 7 iş günü içinde bilgi@hayalimdekigelinlik.net e-posta hesabımıza
e-posta göndererek iletebilirsiniz.

– Kişiye özel hazırlanan ürünlerde iade ve değişim yapılmaz.

İncelemeler

Henüz inceleme yapılmadı.

“İnci Detaylı Gelin Tacı” için yorum yapan ilk kişi siz olun

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir