İngiliz Gülü Gelin Buketi

RISEIN19X01

Hayalimdeki Gelinlik

Ürün Özellikleri

Gerçeğe yakın görünüme sahip yapay çiçek kullanılmıştır. Fuşya renkli İngiliz gülü ve koyu pembe tonlamalı ekvator gülleri kullanılarak hazırlanmış gelin buketidir.

Açıklama

Gelin buketleri birçok çiçek türünden aranje edilebilmektedir. Fakat bunlardan en fazla tercih edileni ve beğenilen modeli ise İngiliz gülü gelin buketi olarak ifade edilebilir. Gerçeğe yakın bir görüntü ile birlikte yapay çiçekler hazırlansa da harika canlılık ile aranjman hazırlanmaktadır. Renk olarak fuşya renk ve beyaz renklerde hazırlanan buketler, İngiliz gülleri ile koyu pembe tonlarındaki güller ile ahenklendirilmektedir. Tonlamalar ise ekvator gülleri kullanımı sağlanarak hazırlanabilmektedir. İngiliz gülleri ile yapılan bu buket türü gelin çiçekleri arasında en fazla tercih edilen buketlerdir. Ayrıca gül renklerindeki kurdeleler ile harika bir uyumda sağlanmaktadır. Genellikle gelinlikler için olsa da nişanlıklar için de kullanım sağlanan buketlerdir.

İngiliz Gülü Gelin Buketi Modelleri

Gelin buketleri modelleri oldukça fazladır. İngiliz gülü gelin buketi modelleri ise kendi içinde farklı türlere ayrılmaktadır. Örneğin, pembe beyaz renklerde ya da kırmızı beyaz renklerde aranjman hazırlanabilmektedir. Renk seçimi gelin adaylarına bırakılsa da nişanlıklar için nişanlıkların renklerinde aranjmanlar hazırlanmaktadır. Dalları serbest bırakılan buket türleri vardır. Ya da hasır ile bağlanan buket şekilleri oluşturulmaktadır. Kurdeleler ile süslenip aynı zamanda inci severler için incili aranjman modelleriyle de buketler gelin adaylarına sunulmaktadır. Bu buket türleri İngiliz güller ile yapılan ve oldukça sık tercih edilen gül ve buket türleri arasında yerini almaktadır. Gerçeğe yakın ve canlı renkler ile süslenmiştir.

Ek bilgi

Teslimat ve İade

– Satın aldığınız ürüne ait iade/değişim talebinizi, teslim aldığınız günden itibaren 7 iş günü içinde bilgi@hayalimdekigelinlik.net e-posta hesabımıza
e-posta göndererek iletebilirsiniz.

– Kişiye özel hazırlanan ürünlerde iade ve değişim yapılmaz.

İncelemeler

Henüz inceleme yapılmadı.

“İngiliz Gülü Gelin Buketi” için yorum yapan ilk kişi siz olun

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir