İşlemeli Askılı A Kesim Gelinlik

RISEIN19X02

White Angel

Renk: Fil Dişi

Ürün Özellikleri

Danteli Yoğun el işlemesi

Parlak simli saten

Kalp yaka

Tüm mevsimler için uygundur.

Açıklama

İşleme ve gipürler genellikle gelinliklerde çok fazla tercih edilen ve gelinliklere yakışan detaylardır. Son zamanlar da modanın gelişimi gelinlikleri de etkilemiştir. İşlemeli askılı A kesim gelinlik modellerinde askıların harika tasarımlar ile işleme yaparak tasarım sağlandığı gelinlik modelleri olduğunu belirtmek doğru olacaktır. bu gelinlik modelleri derin V yaka dekolte ile tasarlanabilirken, aynı zamanda kalp yaka olarak da tasarlanmaktadır. Askılarının işlemeli olması gelinliğe harika bir hava katmaktadır. Aynı zamanda işlemelerin göğüs ve bel kısmına kadar uzanarak gelinliğin ağır görünümünü korumaktadır. A kesim olan bu gelinlikler, hafif kabarık olan gelinliklerdir. Aynı zamanda kuyruklu olarak piyasada bulunan gelinlik modelleri olarak gelinlerin zevkine sunulmaktadır.

İşlemeli Askılı A Kesim Gelinlik Fiyatları

Gelinliklerde bulunan hemen hemen her detay görüntüsünü etkilediği gibi fiyatları da etkileyebilmektedir. Bu duruma işlemeli askılı A kesim gelinlik modelleri de dahildir. Bu modeller genellikle marka, kalite, gelinliğin özelliklerine göre fiyat aralıklarına göre değişkenlik gösterebilmektedir. Askıda bulunan işleme detayı gelinliğe farklı bir hava katarken fiyatında da bazı değişiklere neden olabilmektedir. Bu gelinlik modellerinin piyasada bulunan ortalama fiyatları ise 2.000- 8.000 TL civarında fiyat aralıklarında bulabilmeniz mümkündür. Bu gelinlik fiyatları yine de özel isteklere göre fiyatları değişebilen türlerdir. İşlemeli askıların nasıl olduğu ve alınan yerin marka değerinin ne kadar yüksek olduğu ile alakalı olarak birçok durum fiyat farklılıklarını meydana getirmektedir.

Ek bilgi

Teslimat ve İade

– Satın aldığınız ürüne ait iade/değişim talebinizi, teslim aldığınız günden itibaren 7 iş günü içinde bilgi@hayalimdekigelinlik.net e-posta hesabımıza
e-posta göndererek iletebilirsiniz.

– Kişiye özel hazırlanan ürünlerde iade ve değişim yapılmaz.

İncelemeler

Henüz inceleme yapılmadı.

“İşlemeli Askılı A Kesim Gelinlik” için yorum yapan ilk kişi siz olun

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir