Kırık Beyaz Gelin / Abiye Ayakkabı

RISEIN19X01

Hayalimdeki Gelinlik

Renk: Kırık Beyaz

Ürün Özellikleri

Kırık beyaz, platform topuk, topuk boyu 14 cm gelin / abiye ayakkabı.

Açıklama

Gelinlikler kadar gelinliğe uydurulacak olan ayakkabılarda oldukça önemlidir. Genellikle gelin ayakkabıları beyaz renkte olsa da farklı tasarımlarda gelin adaylarının zevkine bırakılmaktadır. Beyazın birçok tonu ya da farklı tasarımlarını gelinler seçebilmektedir. Kırık beyaz gelin abiye ayakkabı modeli beyazın farklı bir tonuyla gelin adaylarına sunulmaktadır. Öncelikle platform topuk olarak genellikle 14 cm olarak abiye ayakkabı modelleri arasında yerini almaktadır. Rahat bir ayakkabı olduğunu ifade edebiliriz. Uzun topuklu da olsa rahatlığı sayesinde ayakta acı yaratmayacak bir abiye modeldir. Rengi ise kırık beyaz olması farklı gelinlik tonları altına tercih edilebilecek model olduğunu göstermektedir. Herhangi bir işleme ya da detayı olmasa da tercihe göre farklı modellerinde işleme ya da detay olan modeller seçilebilmektedir.

Kırık Beyaz Gelin Abiye Ayakkabı Modelleri

Model olarak gelin ayakkabılarının birçok türü bulunmaktadır. Öncelikle bu türler arasında en fazla tercih edileni kırık beyaz gelin abiye ayakkabı modelleri diyebiliriz. Sadelikten hoşlanan gelin adayları için harika bir seçim olduğunu belirtebiliriz. Kırık beyazın tonlarıyla farklı modeller sunulabilmektedir. Rahat bir ayakkabı olduğu için ayağı acıtmayan bir türdür. Aynı zamanda gelinlerin sade ayakkabı tercihinin en başında yer alan bir ayakkabıdır. Şıklığı ve aynı zamanda rahatlığıyla salon düğünleri ya da farklı bir konseptte düğünler için kullanılabilecek abiye tarzda bir ayakkabı olduğunu belirtmek doğru olacaktır.

Ek bilgi

Teslimat ve İade

– Satın aldığınız ürüne ait iade/değişim talebinizi, teslim aldığınız günden itibaren 7 iş günü içinde bilgi@hayalimdekigelinlik.net e-posta hesabımıza
e-posta göndererek iletebilirsiniz.

– Kişiye özel hazırlanan ürünlerde iade ve değişim yapılmaz.

İncelemeler

Henüz inceleme yapılmadı.

“Kırık Beyaz Gelin / Abiye Ayakkabı” için yorum yapan ilk kişi siz olun

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir