Kırık Beyaz Gelin Ayakkabı

Marka : Hayalimdeki Gelinlik

Renk: Kırık Beyaz

Ürün Özellikleri

Kırık beyaz, platform topuk, topuk boyu 14 cm gelin / abiye ayakkabı.

Açıklama

Gelin ayakkabısı denildiğinde akla ilk önce beyaz ayakkabı modelleri gelmektedir. Genelde beyaz renk tercih edilse de bazen beyazın tonlarıyla da seçimler yapılabilmektedir. Son zamanlarda moda olan kırık beyaz tonu ile gelin ayakkabısı modelleri bulunmaktadır. Kırık beyaz gelin ayakkabı olarak sunulan bir model diyebiliriz. Platform topuk olarak 14 cm topuk boyu ile uzun topuklar ile gelinliğinize uyum sağlayacak olan bir ayakkabıdır. Bilekten bağlamalı olarak da satışa sunulmaktadır. Bu durum tercihe göre yapılabilmektedir. Bağlamalı olarak ya da bağlamasız olarak tercih edilebilir. Topuk boyu uzun olsa da rahat olan bir ayakkabı modelidir. Rahatlığı ve şıklığı ile gelin adaylarının ilk seçimi halini alan bir modeldir.

Kırık Beyaz Gelin Ayakkabı Modelleri

Kırık beyaz olarak sunulan ayakkabı modelleri oldukça fazladır. Bunlardan ilki ise gelin adaylarına sunulan modellerdir. Kırık beyaz gelin ayakkabı modeli olarak öncelikle kırık beyaz ve kırık beyaz tonlarıyla sunulan modeller kendi içinde farklılaşabilmektedir. Platform topuk olarak parlak bir yapı ile satışa sunulabilmektedir. Tercihe göre mat olan yapılarda bulunmaktadır. Görünüm olarak yüksek topuklu modelleri fazladır. Aynı zamanda zarif bir ayakkabıdır. Kullanım rahatlığı ve sadeliği ile gelin adayları tarafından en başta seçim sağlanan gelin ayakkabısı modellerindendir. Sade modeller sevildiği için bu ayakkabılar en fazla kullanılan türlerdir. Model olarak ise ince ya da kalın topuk olarak farklılaşabilmektedir.

Ek bilgi

Teslimat ve İade

– Satın aldığınız ürüne ait iade/değişim talebinizi, teslim aldığınız günden itibaren 7 iş günü içinde bilgi@hayalimdekigelinlik.net e-posta hesabımıza
e-posta göndererek iletebilirsiniz.

– Kişiye özel hazırlanan ürünlerde iade ve değişim yapılmaz.

İncelemeler

Henüz inceleme yapılmadı.

“Kırık Beyaz Gelin Ayakkabı” için yorum yapan ilk kişi siz olun

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir