Komple Dantel Straplez A Kesim Gelinlik

RISEIN19X16

Sweet Witch

Renk: Beyaz

Ürün Özellikleri

Kalp Yaka

Lez Dantel

Straplez

Tüm mevsimler için uygundur.

Açıklama

Dantel takıntısı çoğu insanın tercih ettiği durumlardan bir tanesidir. Özellikle gelinliklere çok fazla yakıştığı için gelinliklerde ince duran bir detaydır. Komple dantel straplez A kesim gelinlik modelleri oldukça fazla tercih edilen bir modeldir. Fazla kabarık olmayan ve göğüs kısmından başlayan dantel detayı ile kır düğünlerinde tercih edebileceğiniz bir gelinlik türüdür. Aynı zamanda komple dantel olması zarif bir görüntü yakalamanıza yardımcı olacaktır. Kuyruklu olarak A kesim gelinlik tasarım sağlansa da tercihe göre kuyruksuz olarak da alınabilir. Kolsuz olması nedeniyle şık bir görüntü ortaya çıkarmaktadır. Duvakla farklı detaylar eklenebilmektedir. Bu gelinlikler, oldukça şık ve rahat gelinlikleridir.

Komple Dantel Straplez A Kesim Gelinlik Modelleri

Gelinlik modelleri arasında yerini alan komple dantel straplez A kesim gelinlik modelleri göğüs kısmının kalp yaka, kayık yaka, kedi yaka, düz yaka olarak ayrılarak modellerin değiştiğini söyleyebiliriz. Aynı zamanda straplez olarak tasarlanan bu gelinlik modellerinin derin sırt dekolteli ve ya dantelli olarak tasarlandığını da belirtmek isteriz. A kesim olarak uzanan bu modellerin komple dantel olması gelinliğe çok farklı bir hava katmaktadır. Yaka kısımlarının dantel olarak dizayn edildiği modeller de bulunmaktadır. Her model kendi içinde ayrılmaktadır. Aynı şekilde straplez modeller de görünüm olarak straplez olsa da dantelli olarak uzun kol tasarımı sağlanarak gelinliklere farklı bir tasarım şekli kazandırılmaktadır.

Ek bilgi

Teslimat ve İade

– Satın aldığınız ürüne ait iade/değişim talebinizi, teslim aldığınız günden itibaren 7 iş günü içinde bilgi@hayalimdekigelinlik.net e-posta hesabımıza
e-posta göndererek iletebilirsiniz.

– Kişiye özel hazırlanan ürünlerde iade ve değişim yapılmaz.

İncelemeler

Henüz inceleme yapılmadı.

“Komple Dantel Straplez A Kesim Gelinlik” için yorum yapan ilk kişi siz olun

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir