Kristal Taşlı Gümüş Renk Gelin Tacı

RISEIN19X01

Hayalimdeki Gelinlik

Renk: Gümüş

Ürün Özellikleri

Kristal taşlardan oluşan, gümüş renk gelin tacı.

Açıklama

Gelin taçları oldukça geniş kategoriye ayrılmaktadır. Geniş kategorilere ayrılan taç modelleri arasında yer alan kristal taşlı gümüş renk gelin tacı modelleri yoğun yapay kristaller ile yapılmış büyük taç modelleri arasında yerini almaktadır. Salon düğünleri için oldukça sık tercih edilen taç modelleri arasında yerini almaktadır. Kristal detayları harika bir parıltı vererek gelin başınızı tamamlayacak türden bir şıklığı sizlere sunacaktır. İhtişamlı ve büyük taçlar olsa da kristal detaylı şekilde hazırlanan taçlar arasında küçük modeller de bulunmaktadır.  Prenses tipi gelinlikler için oldukça sık bir şekilde tercih edilen taç modelleri arasında yerini alıyor diyebiliriz. Kabarık gelinlikler için önerilebilecek türden taç modelleridir.

Kristal Taşlı Gümüş Renk Gelin Tacı Modelleri

 

Kristal taşlı olarak sunulan taç modelleri kendi içinde farklı tasarımlar ile birlikte sunulmaktadır. Öncelikle bazı gelin adayları büyük ve ihtişamlı taç modellerinden hoşlanırken bazı gelin adayları ise daha küçük ve zarif modellerden hoşlanmaktadırlar. Kristal taşlı gümüş renk gelin tacı olarak sunulan modellerde bazı türlerin, yoğun kristal taşlı ve taşların tacın her yerine tasarlanan modeller olarak sunulduğunu ifade edebiliriz. Aynı zamanda daha sade ve kristal detayının da az kullanıldığı modeller de vardır. Bazı taç modelleri, büyük ve kafada çok belirgin durmaktadır. Bazı modeller ise yalnızca bir parıltı vermek için tasarım sağlanan modeller diyebiliriz.

Ek bilgi

Teslimat ve İade

– Satın aldığınız ürüne ait iade/değişim talebinizi, teslim aldığınız günden itibaren 7 iş günü içinde bilgi@hayalimdekigelinlik.net e-posta hesabımıza
e-posta göndererek iletebilirsiniz.

– Kişiye özel hazırlanan ürünlerde iade ve değişim yapılmaz.

İncelemeler

Henüz inceleme yapılmadı.

“Kristal Taşlı Gümüş Renk Gelin Tacı” için yorum yapan ilk kişi siz olun

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir