Lavender And Spike Gelin Buketi

RISEIN19X01

Hayalimdeki Gelinlik

Ürün Özellikleri

Ürünümüz yapay çiçektir. İçindeki çiçek çeşitleri: lavanta, başak.

Açıklama

Gelin çiçekleri arasında en iyi aranjmanlar arasında gösterilen bir model diyebiliriz. Lavender and spike gelin buketi olarak bilinen aranjman, yapma lavantalar ile aranje edilmiş bir buket türüdür. Daha kır çiçeği tarzı severler için oldukça harika bir aranjman diyebiliriz. Bu buketler, yeşil yapraklar ile ve lavantalar ile süslenmiş aynı renkte kurdele kullanılarak harika bir hava katılan buket türleridir. Gelinlikler için kullanılsa da nişanlıkların kombininde de kullanımı sağlanabilmektedir. Ayrıca görünüm olarak da renk ahengi ile gelinler tarafından gül yerine lavanta modeller tercih edilmektedir. İstenilen türde ve ya şekilde farklılaştırılabilen bir buket türü diyebiliriz. Bazı aranjmanlarda yeşillik yoğunluğu az iken bazılarında ise çoktur.

Lavender And Spike Gelin Buketi Modelleri

 

Model olarak farklı aranje şekillerinde gelin adaylarına sunulan lavender and spike gelin buketi, lavantadan yapılan yapay bir aranjmandır. Yapay olsa da renk canlılığı ve gerçeğe yakın bir görüntü de olması harika bir görünümü beraberinde getiriyor. Hasır ile dalları kaplanarak ya da kurdeleler ile farklı renklerin birleşimi sağlanarak süsleme işlemleri yapılabilmektedir. Bu buketler, gelinliklerin üstüne sık kullanılan ve tercih edilen modellerdir. Ayrıca nişanlıkların üstüne de tercih edilir. çünkü nişanlıklar mor olarak seçilebildiği için aynı renk kombini sağlayabilmek adına bu aranjman modelleri kullanılmaktadır. Gelinlik ya da nişanlık da olsa harika bir buket olduğu için elde muhteşem bir görüntü verir.

Ek bilgi

Teslimat ve İade

– Satın aldığınız ürüne ait iade/değişim talebinizi, teslim aldığınız günden itibaren 7 iş günü içinde bilgi@hayalimdekigelinlik.net e-posta hesabımıza
e-posta göndererek iletebilirsiniz.

– Kişiye özel hazırlanan ürünlerde iade ve değişim yapılmaz.

İncelemeler

Henüz inceleme yapılmadı.

“Lavender And Spike Gelin Buketi” için yorum yapan ilk kişi siz olun

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir