Lavender Gelin Buketi

RISEIN19X01

Hayalimdeki Gelinlik

Ürün Özellikleri

Ürünümüz yapay çiçeklerden oluşmaktadır. İçindeki çiçek çeşitleri: lavanta, başak.

Açıklama

Gelinliklerin olmazsa olmaz aksesuarları arasında yer alan gelin çiçekleri oldukça geniş kategoride seçilebilmektedir. Lavender gelin buketi ise bu çiçek modelleri arasında yer alan gelin çiçeklerindendir. Öncelikle isminden de belli olacağı gibi lavanta görünümlü olan çiçekler ile birlikte hazırlanan bir bukettir.içinde küçük ince çiçekler ile hazırlanan ve yeşil ince yapraklar ile süslenen bir modeldir. Genellikle gelin çiçekleri olarak kullanılsa da nişanlıklar için de kullanılmaktadır. Mor ve pembe renklerin hakim olduğu bir aranjman olarak gelin adaylarına sunulmaktadır. Dal bölümlerinin hasır şeklinde bir ürünle kapatılıp süslenmesiyle hoş bir buket ortaya çıkarılmaktadır. Bunun yanı sıra renkli kurdeleler ile de belinden bağlanmaktadır. Genellikle kurdeleler mor ya da pembe renkte olmaktadır.

Lavender Gelin Buketi Modelleri

 

Bu aranjmanlar, genellikle lavanta ve başaklardan yapılan modellerdir. Aynı zamanda dal bölümleri farklı teknikler ile birlikte yapılabilmektedir. Lavender gelin buketi adından da belli olacağı gibi yapay lavanta ve başak ile süslenen bir modeldir. Renkli çiçeklerden hoşlanan gelin adayları için harika modeller vardır. Aynı zamanda süslemesi yapılırken inci ya da kurdele kullanılarak konseptler değiştirilebilmektedir. Hoş bir buket olan ve gelin adayları tarafından tüm modelleri çok tercih edilen bir bukettir. Bu buketler yapay olsa da gerçeğe yakın çiçek renklerinde yapılmaktadır. Canlı renkler ve modeller ile gelinliğinize ya da nişanlığınıza en uygun modelleri seçebilirsiniz.

Ek bilgi

Teslimat ve İade

– Satın aldığınız ürüne ait iade/değişim talebinizi, teslim aldığınız günden itibaren 7 iş günü içinde bilgi@hayalimdekigelinlik.net e-posta hesabımıza
e-posta göndererek iletebilirsiniz.

– Kişiye özel hazırlanan ürünlerde iade ve değişim yapılmaz.

İncelemeler

Henüz inceleme yapılmadı.

“Lavender Gelin Buketi” için yorum yapan ilk kişi siz olun

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir