MJ Gelin Buketi

RISEIN19X01

Hayalimdeki Gelinlik

Ürün Özellikleri

1.sınıf yapay ve doğal kuru çiçeklerle hazırlanmış gelin tacı. Tasarımda pembe-beyaz ortanca, leylak, lavanta, cala, peony, zinnia, dianthus türleri kullanılmıştır.

Açıklama

Yapay çiçekler arasında yer alan MJ gelin buketi olarak bilinen buket, 1. Sınıf şekilde yapay çiçeklerden yapılan bir bukettir. Kuru çiçekler ile hazırlanmış olan bir aranjmandır. Genellikle tasarımı sağlanırken pembe ve beyaz renkteki ortanca, leylak, lavanta, cala, peony, zinnia, dianthus gibi çiçek türleri ile hazırlanan bir aranılmandır. Görüntüsü çok şık ve zariftir. Aynı zamanda mor ve pembe tonlarından hoşlananların seçebileceği bir aranjman türüdür. Süslemesi kurdele ya da inciler ile birlikte yapılmaktadır. Tercihe göre hasır süsleme de kullanılmaktadır. Gelin buketi olarak adlandırılsa da nişanlığınıza uygun olarak da kullanılabilecek bir çiçek buketi türüdür. Gerçeğe yakın bir görüntüsü olduğu için gerçekten ayırt edilmesi zordur.

MJ Gelin Buketi Modelleri

Model olarak bu buketlerin, farklı türde modelleri bulunmaktadır. İçerik olarak birçok çiçek türü ile birlikte oluşturulan bir bukettir. Bu nedenle görüntüsü çok güzel ve iç açıcıdır. Model olarak küçük çiçekler ve büyük çiçekler birleştirilerek yapılmaktadır. MJ gelin buketi, örnek olarak pembe tonlar ağırlıklı kullanılarak modeller oluşturulabilir. Aynı zamanda beyaz ton severler için beyaz tonlarında fazla kullanıldığı tonlar ve buketler vardır. Gelinler genellikle inci kullanarak aranjmana farklı bir hava katmaktadırlar. Gelin buketleri nişanlıklar ya da gelinliklere uygun olarak dizayn edilmektedir. Dizaynlar ise çiçek renklerinin yoğunluğu olarak farklılaştırılabilmektedir. İstenilen aranjman ve renk türü biraz da gelinlerin seçimleri doğrultusunda seçilebilir.

Ek bilgi

Teslimat ve İade

– Satın aldığınız ürüne ait iade/değişim talebinizi, teslim aldığınız günden itibaren 7 iş günü içinde bilgi@hayalimdekigelinlik.net e-posta hesabımıza
e-posta göndererek iletebilirsiniz.

– Kişiye özel hazırlanan ürünlerde iade ve değişim yapılmaz.

İncelemeler

Henüz inceleme yapılmadı.

“MJ Gelin Buketi” için yorum yapan ilk kişi siz olun

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir