Prala

(4 müşteri incelemesi)

PRIMADONA22X20

Prala

Renk: Beyaz

Ürün Özellikleri

Uzun Kollu

Komple Dantel İşlemeli

Tüm mevsimler için uygundur.

Açıklama

Uzun Kollu Komple Dantel İşlemeli A Kesim Gelinlik

Gelinlik modelleri tesettür gelinler için farklı tasarımlarda bulunmaktadır. Tesettür gelinlik modelleri arasında yer alan uzun kollu komple dantel işlemeli a kesim gelinlik modeli birçok gelin tarafından tercih edilmektedir. Gelinlerin zarif ve güzel görünmesine olanak sağlayarak kusursuz bir görüntü elde edilmesi fırsatını sunmaktadır. Komple dantel detayı, estetik bir görüntünün oluşmasına olanak sağlar. Tesettür gelinlik modelleri genel olarak her mevsim için uygun olarak tasarlanmaktadır. Gelinliği tamamlayacak olan türban seçimlerinin de doğru bir şekilde yapılması oldukça önemlidir. Dantel işlemeli tasarımı yine dantel işlemeli bir duvak ile tamamlayarak muhteşem bir görüntü elde edilebilir. Modelin vücuda oturma şekli ve duruşu gelinlerin güzel bir görüntü elde etmesini sağlamaktadır.

 

Ek bilgi

Teslimat ve İade

– Satın aldığınız ürüne ait iade/değişim talebinizi, teslim aldığınız günden itibaren 7 iş günü içinde bilgi@hayalimdekigelinlik.net e-posta hesabımıza
e-posta göndererek iletebilirsiniz.

– Kişiye özel hazırlanan ürünlerde iade ve değişim yapılmaz.

Prala için 4 inceleme

 1. Hilal Can

  Gelinlik baştan sona olacak şekilde tamamen dantel detaylar ile süslenmiştir. Etek, omuz, sırt, kol ve bel detaylarına da dantel işemeler göze çarpıyor. Dantelli gelinlik sevenler için en kaliteli ve güzel tercih edilecek gelinlik modeli olabilir, tavsiye ediyorum.

 2. Yavuz Selim

  Her mevsim için uygun tarz ve tasarım içinde yapılan bu gelinlik ile kendimi en güzel anında çok mutlu hissettim. Prenses gibi hissetmemi sağlayan bu gelinlik ile düğünüm harika ve eşsiz oldu.

 3. Yavuz Bilir

  Her mevsim için uygun tarz ve tasarım içinde yapılan bu gelinlik ile kendimi en güzel anında çok mutlu hissettim. Prenses gibi hissetmemi sağlayan bu gelinlik ile düğünüm harika ve eşsiz oldu.

 4. Raziye Dönmez

  Dantel işlemler ve özelliği ile kendimi çok güzel hissetmemi sağlayan bir gelinlik modelidir. Düğünde tüm gözler benim üzerimde ve gelinliğimde oldu. Uygun fiyatı ile de bütçeme uyun sağlayarak tasarımda parlayan bir gelinliğim oldu.

İnceleme yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir