Prenses Model Taş İşlemeli Gelin Tacı 

RISEIN19X01

Hayalimdeki Gelinlik

Renk: Gümüş

Ürün Özellikleri

​İmitasyon taşlar ile hazırlanmış, prenses model gelin tacı.

Açıklama

Gelinliklerin konseptlerinde birçok aksesuar ve detay kullanılmaktadır. Bu aksesuarlardan bir tanesi de gelin tacıdır. Birçok taç modeli bulunsa da gelin adayları genellikle prenses model taş işlemeli gelin tacı modellerini seçmektedirler. Bu model taçlar ise yapay kristal taşlardan oluşturulan gümüş renkli gelin taçlarıdır. Tıpkı bir kraliçe tacını andıran şekilde şaşalı ve ihtişamlı taçlardır. Aynı zamanda yapayda olsa gerçeğe yakın görünümü ve parlaklığı ile başta parlayarak harika bir görünüme sahip olmanıza yardımcı olacaktır. Prenses model olduğu için oldukça büyük taçlardandır. Boyutları isteğe özel olarak küçük modeller ile seçilebilir. Fakat bu tarz taç modelleri büyük modeller olarak ifade edilebilir.

Prenses Model Taş İşlemeli Gelin Tacı Modelleri

Model olarak gümüş renkte ihtişamlı taç modelleri olsa da kendi içinde farklı modellere ayrılmaktadır. Geneli gümüş renkli olan prenses model taş işlemeli gelin tacı modellerinin, boyutları büyük ve kraliçe tacını andıran bir görüntüsü vardır. Baştan sona eşit boyutta uzanan bir taç modeli diyebiliriz. Harika bir gelin başı ile muhteşem bir görüntü yakalanmasına yardımcı olur. Detayları ise gelin tacının farklı yerlerine işlenebilmektedir. Prenses model olması salon düğünlerinde kullanılan kabarık gelinliklerin üzerine rahatça bu taçların takılmasına yardımcı olacaktır. Prenses model bir gelinlik ve prenses model taş işlemeli bir taç ile harika bir kombin yakalanmaktadır.

Ek bilgi

Teslimat ve İade

– Satın aldığınız ürüne ait iade/değişim talebinizi, teslim aldığınız günden itibaren 7 iş günü içinde bilgi@hayalimdekigelinlik.net e-posta hesabımıza
e-posta göndererek iletebilirsiniz.

– Kişiye özel hazırlanan ürünlerde iade ve değişim yapılmaz.

İncelemeler

Henüz inceleme yapılmadı.

“Prenses Model Taş İşlemeli Gelin Tacı ” için yorum yapan ilk kişi siz olun

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir