Prusia

(3 müşteri incelemesi)

PRIMADONA22X25

Prusia

Renk: Krem

Ürün Özellikleri

Swarovski Ve Kristal İşlemeli

Düşük Omuz Askılı

Organze Kumaş

Tüm mevsimler için uygundur.

Açıklama

Swarovski Ve Kristal İşlemeli Düşük Omuz Askılı Prenses Gelinlik

Gelinlik modelleri arasında düşük omuz askılı olanlar genellikle genç kızlar tarafından tercih edilmektedir. Omuzları öne çıkaran bu modeller, organze kumaş ile birleştirince mükemmel bir görüntü elde etmektedir. Swarovski ve kristal işlemeli düşük omuz askılı prenses gelinlik modeli iddialı bir tarza sahip olmak isteyen gelinler için ideal bir tercih olmaktadır. Bu gelinlikler her mevsim için uygun olarak tasarlanmıştır. Swarovski ve kristal işlemeli tasarımlara son zamanlarda birçok modelde karşılaşılmaktadır. Hem sade olup hemde şık görünmek isteyen gelin adayları tarafından prenses model gelinliklere ilgi duyulmaktadır. Krem rengi gelinlikler, tercih edilen modellerden bir tanesidir. Bu gelinliğe sahip olan kişiler, yoğun bir göz makyajı yaparak daha güzel bir görüntü oluşturabilirler.

 

Ek bilgi

Teslimat ve İade

– Satın aldığınız ürüne ait iade/değişim talebinizi, teslim aldığınız günden itibaren 7 iş günü içinde bilgi@hayalimdekigelinlik.net e-posta hesabımıza
e-posta göndererek iletebilirsiniz.

– Kişiye özel hazırlanan ürünlerde iade ve değişim yapılmaz.

Prusia için 3 inceleme

  1. Selen Guzel

    Kristal işlemelere sahip olarak tasarlanarak kullandığım bir gelinlik modelinin en güzel anımda bana uygun bir kullanım özelliğine sahip olması dünyanın en şanslı insanı gibi hissetmeme yardımcı olmuştur. Bu gelinlik modeli ile kristal işlemler bir inci gibi üzerimde parlamıştır.

  2. Miran Ekmen

    Omuz askıları düşük olarak tasarlanarak yapılmış ve görüntü olarak da şıklığı ön planda tutan bir gelinlik tercihim oldu. Düşük omuz askıları ile hareket etme kısıtlaması yaşamadım ve omuz detayına hayran kaldım.

  3. Merve

    Prenses model olarak adlandırılan geniş bir alt kesime sahip harika bir gelinlik. Payetli kumaş ve balo tipi olması ile benim için harika bir ana tanıklık etme konusunda yardımcı olmuştur. Kendimi güzel, özel ve şık hissetmem de gelinliğimin önemi büyüktür.

İnceleme yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir