Royal Bouquet

RISEIN19X01

Hayalimdeki Gelinlik

Ürün Özellikleri

Ürünümüz yapay çiçeklerden oluşmaktadır. İçindeki çiçek çeşitleri: şakayık, gül, erengül, pıtırcık.

Açıklama

Gelin çiçek modelleri arasında yer alan bir model diyebiliriz. Öncelikle ürün yapay çiçekler ile oluşturulmuş olan bir buket olsa da gerçeğe yakın görüntüsü ve canlılığıyla harika bir görünüme sahip olmanıza yardımcı olacaktır. Royal bouquet içinde bulunan çiçek çeşitleri ile hazırlanmış ve bu çiçeklerin, şakayık, gül, eren gül, pıtırcık gibi çiçekler olduğunu belirtebiliriz. Oldukça renkli ve havalı bir görüntüsü vardır. Renk olarak ise koyu mor, pembe ve yeşil yapraklar ile hazırlanmış olan bir aranjmandır. Yine hasırlar ile süslenen ve dalların hasırlar ile kaplanarak hazırlandığı bir buket türüdür. Kır düğünleri için ele alınacak tarzda olduğunu da belirtebiliriz. Pembe ve koyu mor renklerinden hoşlananlar için muhteşem seçimlerdir.

Royal Bouquet Modelleri

Model olarak kendi içinde farklı modellere ayrılmaktadır. Kır düğünlerinde konsept olarak bu buket türleri genellikle seçilmektedir. Öncelikle içindeki çiçek zenginliği ile mor renk ya da pembe renk yoğun olarak kullanılarak farklı modeller ortaya çıkarılabilmektedir. Royal bouquet modelleri olarak yeşil yaprak ve hasır modeli kır düğünlerine göre olan bir hazırlanma şeklidir. Bunun yanı sıra nişanlıkların üzerine de nişanlığın rengine göre alınabilir. Harika görüntüsü ve süsleme türleri ile birlikte farklı modeller sunularak farklı zevklere hitap edecek bir aranjman diyebiliriz. Son zamanlarda kır düğünlerinin tercih edilmesinden kaynaklı olarak bu buket türleri de oldukça sık tercih edilen türler arasında yerini almaktadır.

Ek bilgi

Teslimat ve İade

– Satın aldığınız ürüne ait iade/değişim talebinizi, teslim aldığınız günden itibaren 7 iş günü içinde bilgi@hayalimdekigelinlik.net e-posta hesabımıza
e-posta göndererek iletebilirsiniz.

– Kişiye özel hazırlanan ürünlerde iade ve değişim yapılmaz.

İncelemeler

Henüz inceleme yapılmadı.

“Royal Bouquet” için yorum yapan ilk kişi siz olun

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir