September

(5 müşteri incelemesi)

PRIMADONA22X15

September

Renk: Beyaz

Ürün Özellikleri

Komple Dantel İşlemeli

Uzun Kollu

Transparan Tül

Tüm mevsimler için uygundur.

Açıklama

Komple Dantel İşlemeli Uzun Kollu Prenses Gelinlik

Gelinlik modelleri incelendiğinde, transparan tül detayı ve komple dantel işlemeleri ile görenleri kendisine hayran bırakmaktadır. Tüm detayların birbirleri ile olan uyumu, hem şık hem de zarafetin ortaya çıkmasına olanak sağlar. Yılın her mevsiminde rahatlıkla kullanılabilen bu model, muhteşem bir görüntüye kavuşulmasına imkân tanır. Uyumlu saç modelleri ve çarpıcı makyaj tasarımlarıyla, gece boyunca parlayan bir yıldız olabilme fırsatını sunar.

Komple dantel işlemeli uzun kollu prenses gelinlik, işlemeli uzun kol detayı ile ilgi çekici bir model olmaktadır. Arzu edilen ışıltının ve şıklığın sağlanabilmesi için hacimli olan eteği yardımcı olmaktadır. Böylece daha tok bir görüntünün elde edilmesine olanak sağlanır. Sahip olduğu işlemeler ise, güzel bir görüntüyü ortaya çıkarır.

 

Ek bilgi

Teslimat ve İade

– Satın aldığınız ürüne ait iade/değişim talebinizi, teslim aldığınız günden itibaren 7 iş günü içinde bilgi@hayalimdekigelinlik.net e-posta hesabımıza
e-posta göndererek iletebilirsiniz.

– Kişiye özel hazırlanan ürünlerde iade ve değişim yapılmaz.

September için 5 inceleme

 1. Cansu Uğurlu

  Beyaz renkli gelinlik modelleri içinde eşsiz bir sunuma sahip bir gelinlik modeli olmuştur. Gelinliğin tamamı dantel işlemeli olarak tasarlanmıştır. Dantel işlemeli tüm detaylar ile düğün zamanında şık ve zarif bir kadın olarak sahip olduğum en değerli gelinliğim oldu.

 2. Ömer kaya

  Transparan detaylar bir gelinlik tercihim de benim için her zaman önemli bir detay olmuştur. Transparan tül ile zariflik ön sırada tutulmuştur. Kol detayı ve dantel detayı işe transparan tül özellikleri birleşince ortaya harika bir gelinlik modeli çıktı, memnun kaldım.

 3. Dilara yılmaz

  Mevsim geçişleri zamanları bazı dönemlerde tam olarak bilinmez oluyor. Mart ayında düğünü olan benim için taşıdığı harika detaylar ile hayallerimi süsleyen gelinlik modelini buldum ve aldım. Düğün zamanı boyunca her zaman mutlu olmamda giydiğim bu gelinlik modelinin katkısı da vardır.

 4. Mine Aykan

  Prenses gelinlik modeli türleri arasında tasarım özellikleri ile harika sonuçlar ortaya çıkmıştır. Balo tarzı olarak da bu gelinlik modelini severek aldım ve pişman olmadan kullandım. Gün sonunda benden gelinlik tavsiye alan çok tanıdığım oldu.

 5. Ahmet

  Tarlatan kullanımı az, drama etek modelini benimseyerek yapılan ve dekolte oranı sınırlı harika bir gelinlik modeli. Bu gelinliği tercih ederek hayatım boyunca en iyi kararı verdiğimi anladım. Parıltılı bir görünüm kazanmam konusunda gelinliğimin etkisi de olmuştur.

İnceleme yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir